Видео «АЛГОРИТМ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ РЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ. РЕЄСТРАЦІЯ ПРАВА ОРЕНДИ. РЕЄСТРАЦІЯ НОВОБУДОВ».

Шановні клієнти!

Ми створили зручний формат для навчання з питань держреєстрації рчових прав. В закритій групі Фейсбук «Відео-семінар Державна реєстрація» розміщено для перегляду семінари Анатолія Лещенко з питань:

 

Порядок державної реєстрації прав на нерухоме майно з урахуванням останніх змін в законодавстві.

  1. Прийняття та формування заяв у сфері державної реєстрації. Розгляд понятійного апарату «набуття», «зміна» та «припинення» для правильного формування заяв. Відмінність заяв про державну реєстрацію прав у зв’язку зі зміною права і заяв про внесення змін до записів ДРРП.
  2. Сканування документів, поданих для державної реєстрації прав. Технічні вимоги до сканованих копій, у тому числі до візуального зображення документів.
  3. Встановлення черговості розгляду поданих документів. Суть, основні завдання реєстратора. Здійснення пошуків по базі даних заяв ДРРП.
  4. Розгляд документів та встановлення підстав для відмови у проведенні державної реєстрації прав. Суть цієї процедури. Огляд найбільш типових підстав для відмови у проведенні державної реєстрації прав, у тому числі помилок, які допускаються державними реєстраторами. Здійснення пошуків в ДРРП як механізм отримання відомостей, необхідних для встановлення підстав для відмови у проведенні державної реєстрації прав. Використання реєстру боржників для застосування підстави для відмови у проведені державної реєстрації прав.
  5. Внесення відомостей до ДРРП про речові права та про об’єкти таких прав. Відомості про земельну ділянку, що вносяться до ДРРП. Відомості про житлові будинки, будівлі, споруди, що вносяться до ДРРП. Внесення відомостей про співвласників до ДРРП. Покроковий алгоритм дій державного реєстратора під час реєстрації права спільної власності. Погашення записів в РПВН, алгоритми дій.
  6. Державна реєстрація права оренди.
  7. Державна реєстрація новобудов.
  8. Державна реєстрація об’єкта нерухомого майна в результаті поділу виділу частки чи об’єднання.

 

Перегляд платний! 1000 грн за 30 днів.

За цей час Ви зможете детально, в комфортній обстановці, переглянути семінар та одержати відповіді на ряд питань.

Увага! Підключення відбувається після оплати.

На всі питання щодо оплати, підписання договорів і актів, можно отримати відповіді менеджерів Консалтингового центру «Бізнес-Гарант» за телефонами: (099) 423-33-54(099) 130-09-20.

Кожен учасник семінару отримує сертифікат.