Відео-семінари

ПОКРОКОВИЙ АНАЛІЗ ПОРЯДКУ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО З УРАХУВАННЯМ ОСТАННІХ ЗМІН В ЗАКОНОДАВСТВІ, В ТОМУ ЧИСЛІ ЗУ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ДЕЯКИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ УКРАЇНИ ЩОДО ЗАХИСТУ ПРАВА ВЛАСНОСТІ» ВІД 03.10.2019 № 159-IX ТА ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ЗЕМЕЛЬНОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ ТА ДЕЯКИХ ІНШИХ ЗАКОНОДАВЧИХ АКТІВ ЩОДО ПРОТИДІЇ РЕЙДЕРСТВУ» № 340-IX 05.12.2019

Програма:

  1. Прийняття та формування заяв у сфері державної реєстрації. Розгляд понятійного апарату «набуття», «зміна» та «припинення» для правильного формування заяв. Відмінність заяв про державну реєстрацію прав у зв’язку зі зміною права і заяв про внесення змін до записів ДРРП.
  2. Сканування документів, поданих для державної реєстрації прав. Технічні вимоги до сканованих копій, у тому числі до візуального зображення документів.
  3. Встановлення черговості розгляду поданих документів. Суть, основні завдання реєстратора. Здійснення пошуків по базі даних заяв ДРРП.
  4. Розгляд документів та встановлення підстав для відмови у проведенні державної реєстрації прав. Суть цієї процедури. Огляд найбільш типових підстав для відмови у проведенні державної реєстрації прав, у тому числі помилок, які допускаються державними реєстраторами. Здійснення пошуків в ДРРП як механізм отримання відомостей, необхідних для встановлення підстав для відмови у проведенні державної реєстрації прав. Використання реєстру боржників для застосування підстави для відмови у проведені державної реєстрації прав.
  5. Внесення відомостей до ДРРП про речові права та про об’єкти таких прав. Відомості про земельну ділянку, що вносяться до ДРРП. Відомості про житлові будинки, будівлі, споруди, що вносяться до ДРРП. Внесення відомостей про співвласників до ДРРП. Покроковий алгоритм дій державного реєстратора під час реєстрації права спільної власності. Погашення записів в РПВН, алгоритми дій.

 

ЛЕЩЕНКО А. О. – заступник директора Департаменту приватного права — начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Міністерства юстиції України; співавтор більшості законодавчих і підзаконних актів з питань державної реєстрації.

 

Учасникам семінару видається сертифікат

Увага! Участь в семінарі передбачає перегляд відео на спеціально створеному ресурсі впродовж 30 календарних днів з моменту підключення.

Злом, скачування та незаконне розповсюдження відео заборонено правовласником та переслідується згідно закону.

Вартість семінару:  997 грн.

Попередня  реєстрація  обов’язкова
 за тел:  (044) 222-72-37
              (099) 130-09-20