СЕМІНАР-ТУР. ЛЬВІВ-ЕГЕР-БУДАПЕШТ-ЛЬВІВ «ЗМІНИ В ПРОЦЕДУРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ: ТЕОРЕТИЧНІ ПИТАННЯ ТА ПРАКТИЧНІ ПРОБЛЕМИ»

25.05   СЕМІНАР-ТУР. ЛЬВІВ-ЕГЕР-БУДАПЕШТ-ЛЬВІВ «ЗМІНИ В ПРОЦЕДУРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ ПІДПРИЄМЦІВ: ТЕОРЕТИЧНІ ПИТАННЯ ТА ПРАКТИЧНІ ПРОБЛЕМИ» (З УРАХУВАННЯМ ПОЛОЖЕНЬ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ТА ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» ВІД 06.02.2018 № 2275-VIII)

Виїзд зі Львова  25 травня

 Програма семінару:

 1. Поняття «заявник» у процедурі державної реєстрації: їх види та повноваження. Документи, що підтверджують повноваження заявника. Адвокат у ролі заявника.
 2. Територіальність та екстериторіальність при проведенні реєстраційних дій. Проведення реєстраційних дій в порядку Наказу МУЮ № 3359/5 від 25.11.2016 р.: алгоритм, підстави та порядок передачі документів до уповноваженого суб’єкта державної реєстрації на зберігання.
 3. Порядок державної реєстрації створення юридичної особи — господарського товариства: типи установчих документів та вимоги до їх складання.
 4. Порядок проведення державної реєстрації, пов’язаної зі зміною учасника юридичної особи:

        —        порядок державної реєстрації виходу учасника зі складу ТОВ чи ТДВ;

        —        документи, що підтверджують перехід чи передачу частки у статутному капіталі юридичної особи — господарського товариства;

        —        примусове виключення учасника: порядок, документи та алгоритм дій державного реєстратора;

       —        порядок проведення реєстраційних дій щодо зміни учасників господарського товариства на підставі судових рішень;

       —        порядок проведення реєстраційних дій щодо зміни складу учасника господарського товариства в порядку спадкування.

 1. Порядок проведення реєстраційних дій щодо приведення у відповідність установчих документів ТОВ та ТДВ під час перехідного періоду.
 2. Особливості проведення реєстраційних дій щодо приватних, дочірніх та державних підприємств: порядок, підстави та вимоги до документів. Документи, що підтверджують перехід права власності на майнові (корпоративні) права підприємства.
 3. Проведення реєстраційних дій щодо приведення у відповідність найменування та установчих документів акціонерних товариств.
 4. Порядок проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб на різних стадіях справи про банкрутство:
 5. види судових рішень на різних етапах провадження у справах про банкрутство;
 6. Порядок та підстави зміни в ЄДР стадії справи про банкрутство;
 7. Порядок та підстави проведення інших реєстраційних дій на всіх етапах провадження у справі про банкрутство.
 8. Робота із судовими рішеннями, що тягнуть за собою зміну відомостей, які містяться в ЄДР:
 9. Порядок виконання судових рішень, що підлягають внесенню до ЄДР;
 10. Порядок виконання судових рішень щодо визнання недійсними повністю чи частково рішень загальних зборів учасників;
 11. Порядок внесення відомостей про заборону вчинення реєстраційних дій та обтяжень корпоративних прав;
 12. Порядок внесення «попереджень» до ЄДР: правова природа та юридичні наслідки.
 13. Виправлення помилок у відомостях, які містяться в ЄДР: алгоритм та підстави.
 14. Аналіз типових помилок державних реєстраторів при проведенні реєстраційних дій.
 15. Оскарження дій/ бездіяльності державного реєстратора: практичні питання, аналіз судової практики.
 16. Відповіді на запитання учасників семінару

Віталій Желінський — державний реєстратор, начальник відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації.

Учасникам семінару видається сертифікат!

Родзинкою семінару є можливість спілкування з лектором впродовж всього туру. В кожного учасника буде час і можливість в невимушеній спокійній атмосфері обговорити всі проблемні питання, одержати індивідуальні відповіді. Додатковий плюс – це спілкування з колегами. Зверніть увагу, що учасниками туру є лише нотаріуси і реєстратори.

Програма туру:

07.00 Зустріч групи на залізничному вокзалі у Львові. Посадка в автобус туристичного класу. Виїзд до Угорщини.

Перетин україно-угорського кордону.
Переїзд в Егер.

25 травня 2018 р. 
День 1:

ДЕГУСТАЦІЯ вина та класичного угорського  гуляша в Долині Красунь. (додатково — 15 євро)!

Вина Долини Красунь відносяться до найкращих в Угорщині. Відвідувачів зустрічають винороби в більше ніж 200 підвалах, кожен з яких має вигляд міні-ресторану. Найкращі вина «Егерська красуня» і «Бича кров» вже стали легендами, які із задоволенням розкажуть нам під час дегустрації.
Після дегустації ми зможемо прогулятися вуличками старого міста Егер, побачити величні кріпосні вали, вишукану центральну площу, випити кави.

Переїзд в Будапешт.
Поселення в апарт-готель в Будапешті (номери с міни-кухнею).
Ночівля.

26травня 2018 р. 
День 2:

Сніданок в готелі. Зустріч з гідом.

10.00 Виїзд на автобусно–пішохідну оглядову екскурсію по Будапешту «Легенди голубого Дунаю…».
Будапешт — одна із небагатьох європейських столиць, до зустрічі з якою неможливо підготуватись заздалегідь. Це красиве європейське місто завжди залишає незабутні казкові враження та спогади у своїх гостей: старовинна Буда, що розкинулася на горах, які ховають в собі безліч гарячих цілющих джерел, і рівниннийПешт — з вишуканими будівлями, бульварами, сотнями магазинів і затишних кав’ярень.

А між ними — перекинувся через повноводний Дунай знаменитий Ланцюговий міст, що охороняється грізно рикаючими імперськими левами. Мандрівник, що вперше опинився в Будапешті, чимось нагадує Едіпа, застиглого перед сфінксом. На зразок того, що загадково посміхається поруч з будівлею Національної опери.

Вільний час в місті.
Пропонуємо відвідати купальні Сечені (SzechenyiGyogyfurdo).
Купальня Сечені — одна із знакових пам’яток Будапешта. Вона являє собою лікувально-оздоровчий комплекс, розташований в міському парку Варошлігет, що включає басейни, ванни і парні — настільки великий, що іншого такого не знайти не тільки в угорській столиці, а й у всій Європі!

Якими тільки епітетами не вдостоювався купальню Сечені місцеві жителі і туристи: «джерело молодості», «перлина Пешта» і навіть «термальний парадиз». Нерідко до «перлини» додається слово «неоренессанс», що підкреслює архітектуру цього банного комплексу, який зовні нагадує величну королівську резиденцію. Тільки володарює в ній вода: бурхлива, заспокійлива, термальна і прохолодна — така різна, але служить одній меті — нести людям радість, повертати здоров’я і, звичайно ж, молодість.

Купальню Сечені також називають «Купальним палацом», і все завдяки красивому архітектурному ансамблю в стилі необароко та неоренесансу, унікальному, зокрема, внутрішніми інтер’єрними рішеннями. Навіть не особливо обізнаному в архітектурі відвідувачеві відразу ж стає зрозуміло: кожна деталь, навіть сама, здавалося б, незначна, підпорядкована традиціям купального культу. А це означає, що в цьому дивовижному і неповторному місці, отримавши всі необхідні процедури, відчуєш себе так, немов народився заново. У купальню Сечені хочеться повертатися знову і знову — не тільки за здоров’ям, але і щоб насолодитися красою і пишністю цього творіння рук людських.

Повернення в готель. Ночівля.

27травня 2018 р. 
День 3.

Сніданок у готелі. Виселення з номерів. Виїзд в Україну.

Відвідування знаменитого регіону ТОКАЙ з короткою екскурсією-прогулянкою.
Токай — легендарний виноробний регіон Угорщини. Саме тут створювався «Король вин і вино королів» — токайське АСУ. Саме тут вас здивує поєднання вікових пагорбів, старовинних замків, вишуканих ексклюзивних вин і мальовничої природи! Після екскурсії у вас буде час відвідати винні бутіки, сувенірні магазинчики і лавки.

Відвідування приватного виноробного господарства з дегустацією вин і національним гуляшем (додатково — 15 євро).
Вас радо прийме одне з виноробних господарств в районі Токаю. Господарі винороби з задоволенням поділяться секретами виробництва вина, адже в кожному окремому господарстві вино має свій унікальний, неповторний і несхожий на інші вина смак.

Перетин угорсько — українського кордону. Прибуття в Мукачево, Львів. Відправлення поїздами до Києва, Одеси, Харкова.

Орієнтовний час прибуття до м. Мукачево – 21.00, орієнтовний час прибуття до м.Львів – 23.00. За Вашим бажання нами може бути заброньований готель для перебування у м.Львів

 

У вартість семінару-туру входить:

Додатково оплачується:

Проживання: 2 ночі в апарт-готелі в центральній частині Будапешту з сніданками;

— п’ять астрономічних годин лекційного матеріалу;
— гід/супроводжуючий по всьому маршруту туру;
— екскурсії за програмою;
— медична страховка;
— транспортне обслуговування за програмою автобусом туристичного класу

*вхідні квитки в термальні купальні;
*факультативні екскурсії;
*додаткове харчування;
*особисті витрати.

Телефонуйте: (044) 222 62 10, 222-82-19