1.12 ТЕОРЕТИЧНІ ПИТАННЯ ТА ПРАКТИЧНІ ПРОБЛЕМИ ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛОЖЕНЬ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ТА ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ»

1.12 ТЕОРЕТИЧНІ ПИТАННЯ ТА ПРАКТИЧНІ ПРОБЛЕМИ  ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛОЖЕНЬ ЗАКОНУ УКРАЇНИ  «ПРО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ТА ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ»

 Програма семінару:

 1. Практичні проблеми застосування положень Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» при проведенні державної реєстрації.
 2. Порядок створення ТОВ і ТДВ: вимоги до документів. Встановлені законом обмеження щодо створення ТОВ і ТДВ.
 3. Вимоги до установчих документів ТОВ і ТДВ. Порядок проведення реєстраційних дій щодо приведення установчих документів ТОВ і ТДВ у відповідність до вимог чинного законодавства.
 4. Модельний статут ТОВ: обмеження щодо використання та практичні проблеми при проведенні реєстраційних дій.
 5. Статутний капітал ТОВ і ТДВ: порядок формування, збільшення та зменшення його розміру. Особливості внесення земельних ділянок до статутного капіталу ТОВ і ТДВ.
 6. Вихід особи зі складу учасників ТОВ і ТДВ: процедура, вимоги до документів та алгоритм проведення реєстраційних дій.
 7. Відчуження частки у статутному капіталі ТОВ і ТДВ: процедура, вимоги до документів та алгоритм проведення реєстраційних дій.
 8. Порядок набуття права власності на частку в статутному капіталі ТОВ і ТДВ у порядку спадкування: процедура, вимоги до документів та алгоритм проведення реєстраційних дій.
 9. Виключення учасника зі складу ТОВ і ТДВ: процедура, вимоги до документів та алгоритм проведення реєстраційних дій.
 10. Порядок збільшення та зменшення статутного капіталу ТОВ і ТДВ. Алгоритм проведення реєстраційних дій. Вимоги до документів.
 11. Використання відомостей Єдиного реєстру боржників при проведенні реєстраційних дій. Практичний аналіз змін, що внесені до законодавчих актів у сфері державної реєстрації Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання».
 12. Аналіз типових помилок державних реєстраторів при проведенні реєстраційних дій.

 

 

Семінар веде та відповідає на Ваші запитання:

ВІТАЛІЙ ЖЕЛІНСЬКИЙ – державний реєстратор, начальник відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації.

Учасникам семінару видається сертифікат

Вартість семінару:  2299 грн.

1 грудня, початок о 10.00

м. Харків, проспект Науки, 21, готель «Національ», конференц-зал

Попередня  реєстрація  обов’язкова
 за тел:  (044) 222-72-37
              (099) 130-09-20