1.04

1.04 ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ РЕЧОВИХ ПРАВ. ПРАВОВИЙ АНАЛІЗ І ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ

ONLINE+OFLINE СЕМІНАР

 Програма семінару:

І.  Огляд найбільш актуальних змін законодавства у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень:

  1. 1. Практичний коментар Закону України «Про гарантування речових прав на об’єкти нерухомого майна, які будуть споруджені в майбутньому» від 15.08.2022 № 2518 та змін, які він вносить в Закони України «Про іпотеку», «Про нотаріат», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухомк майно та їх обтяжень», «Про виконавче провадження».
  2. Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення механізму протидії рейдерству» від 12.05.2022 № 2255;
  3. Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо переходу прав на земельну ділянку у зв’язку з переходом прав на об’єкт нерухомого майна, який на ній розміщено» від 08.09.2021 № 1720;

ІІ. Коментарі нормативних змін, передбачених у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень:

  1. Постанова Кабінету Міністрів України від 06.03.2022 № 209 «Деякі питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану» з останніми, актуальними змінами;
  2. Постанова Кабінету Міністрів України від 28.04.2021 № 509 «Про запровадження експериментального проекту щодо отримання державним реєстратором прав на нерухоме майно за допомогою Державного реєстру речових прав на нерухоме майно відомостей про державну реєстрацію права власності на нерухоме майно, що перебувають у розпорядженні комунальних підприємств бюро технічної інвентаризації на паперових носіях, та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»:

— державна реєстрація права власності на нерухоме майно з використанням відомостей Єдиної системи у сфері будівництва.

ІІІ.Загальний огляд найбільш частіших запитань у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

ЛЕЩЕНКО А. О. – заступник директора Департаменту приватного права — начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Міністерства юстиції України; співавтор більшості законодавчих і підзаконних актів з питань державної реєстрації. 

Учасникам семінару видається сертифікат

Вартість ОФЛАЙН семінару 3496  грн. без ПДВ (єдиний 5% податок)

Вартість ОНЛАЙН семінару 1996  грн без ПДВ (єдиний 5% податок)

1 квітня, початок о 10.00

Семінар відбудеться за адресою: м.Львів, вул. Городоцька, 107, готель Reikartz Дворжец, конференц-зал «Краков»         

Попередня  реєстрація  обов’язкова
 за тел: 
(050)-6552877