11.04 АЛГОРИТМ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО. АНАЛІЗ ЗАКОНОДАВЧИХ ЗМІН.

11.04 АЛГОРИТМ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО. АНАЛІЗ ЗАКОНОДАВЧИХ ЗМІН.

ON-LINE СЕМІНАР З ТРАНСЛЯЦІЄЮ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ:

 Програма семінару:

  1. Порядок державної реєстрації прав на нерухоме майно з урахуванням останніх змін в законодавстві.
  2. Прийняття та формування заяв у сфері державної реєстрації. Розгляд понятійного апарату «набуття», «зміна» та «припинення» для правильного формування заяв. Відмінність заяв про державну реєстрацію прав у зв’язку зі зміною права і заяв про внесення змін до записів ДРРП.
  3. Сканування документів, поданих для державної реєстрації прав. Технічні вимоги до сканованих копій, у тому числі до візуального зображення документів.
  4. Встановлення черговості розгляду поданих документів. Суть, основні завдання реєстратора. Здійснення пошуків по базі даних заяв ДРРП.
  5. Розгляд документів та встановлення підстав для відмови у проведенні державної реєстрації прав. Суть цієї процедури. Огляд найбільш типових підстав для відмови у проведенні державної реєстрації прав, у тому числі помилок, які допускаються державними реєстраторами. Здійснення пошуків в ДРРП як механізм отримання відомостей, необхідних для встановлення підстав для відмови у проведенні державної реєстрації прав. Використання реєстру боржників для застосування підстави для відмови у проведені державної реєстрації прав.
  6. Внесення відомостей до ДРРП про речові права та про об’єкти таких прав. Відомості про земельну ділянку, що вносяться до ДРРП. Відомості про житлові будинки, будівлі, споруди, що вносяться до ДРРП. Внесення відомостей про співвласників до ДРРП. Покроковий алгоритм дій державного реєстратора під час реєстрації права спільної власності. Погашення записів в РПВН, алгоритми дій.
  7. Практичний коментар Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності» від 03.10.2019 № 159-IX:

— застосування принципу одночасності вчинення нотаріальної дії та державної реєстрації. Алгоритм дій нотаріуса при застосуванні статті 31-2 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;

— встановлення особи заявника. Документи, що використовуються представником для цілей реєстраційних дій;

— встановлення правоздатності та дієздатності осіб. Суть, механізми та основна ціль.

III.Практичний коментар Закону України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству» № 340-IX 05.12.2019:

— удосконалення відносин оренди землі. Державна реєстрація права оренди земельних ділянок. Алгоритм автоматичного припинення права оренди;

— удосконалення процедури подання заяви на заборону вчинення реєстраційних дій. Зміна процедури скасування державної реєстрації прав, внесення змін до записів.

IV.Порядок здійснення Мін’юстом контролю за діяльністю у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, схвалений на засідання Уряду 04.12.2019:

— загальний огляд Порядку здійснення контролю;

— спеціальна перевірка дій державного реєстратора, моніторинг реєстраційних дій;

— камеральні перевірки, диференціація санкцій за порушення законодавства.

V.Загальний огляд найбільш частіших запитань у сфері державної реєстрації, зокрема найбільш типові підстави для відмови у проведенні державної реєстрації прав; погашення записів в РПВН.

 

ЛЕЩЕНКО А. О. – заступник директора Департаменту приватного права — начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Міністерства юстиції України; співавтор більшості законодавчих і підзаконних актів з питань державної реєстрації.

 

Учасникам семінару видається сертифікат

ПІСЛЯ ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРУ, ВИ БУДЕТЕ МАТИ МОЖЛИВІСТЬ НА ЙОГО ПЕРЕГЛЯД В ЗАКРИТІЙ ГРУПІ ФУЙСБУК ПРОТЯГОМ 10 КАЛЕНДАРНИХ ДНІВ

ON-LINE СЕМІНАР НЕ ПЕРЕДБАЧАЄ ПРИСУТНОСТІ УЧАСНИКІВ В ЛЕКЦІЙНОМУ ЗАЛІ, ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ТЕХНІЧНЕ МОДЕРАТОРСТВО, ЩО ГАРАНТУЄ ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ КОЖНОГО.

НАВЧАННЯ ТРИВАТИМЕ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ 6 АСТРОНОМІЧНИХ ГОДИН

Вартість семінару:  1097 грн.

11 квітня, початок о 10.00

Попередня  реєстрація  обов’язкова
 за тел:  (099) 130-09-20

              (099) 423-33-54