14-15.05

14-15.05 ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ ВІД А до Я

 Програма семінару:

14 травня                                                                                              початок о 16.30

 Порядок державної реєстрації прав на нерухоме майно з урахуванням останніх змін в законодавстві.

1.  Прийняття та формування заяв у сфері державної реєстрації. Розгляд понятійного апарату «набуття», «зміна» та «припинення» для правильного формування заяв. Відмінність заяв про державну реєстрацію прав у зв’язку зі зміною права і заяв про внесення змін до записів ДРРП.

2.  Сканування документів, поданих для державної реєстрації прав. Технічні вимоги до сканованих копій, у тому числі до візуального зображення документів.

3.  Встановлення черговості розгляду поданих документів. Суть, основні завдання реєстратора. Здійснення пошуків по базі даних заяв ДРРП.

4.  Розгляд документів та встановлення підстав для відмови у проведенні державної реєстрації прав. Суть цієї процедури. Огляд найбільш типових підстав для відмови у проведенні державної реєстрації прав, у тому числі помилок, які допускаються державними реєстраторами. Здійснення пошуків в ДРРП як механізм отримання відомостей, необхідних для встановлення підстав для відмови у проведенні державної реєстрації прав. Використання реєстру боржників для застосування підстави для відмови у проведені державної реєстрації прав.

5.  Внесення відомостей до ДРРП про речові права та про об’єкти таких прав. Відомості про земельну ділянку, що вносяться до ДРРП. Відомості про житлові будинки, будівлі, споруди, що вносяться до ДРРП. Внесення відомостей про співвласників до ДРРП. Покроковий алгоритм дій державного реєстратора під час реєстрації права спільної власності. Погашення записів в РПВН, алгоритми дій.

15 травня                                                                                               початок о 10.00

1.  Державна реєстрація права оренди.

2.  Державна реєстрація земельних ділянок.

3.  Державна реєстрація новобудов.

4.  Державна реєстрація об’єктів нерухомого майна створених в результаті поділу, виділу.

5.  Типові прмилки держреєстратора.

6.  Розгляд індивідуальних кейсів учасників семінару.

Семінар веде та відповідає на Ваші запитання:

ЛЕЩЕНКО А. О. – заступник директора Департаменту приватного права — начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Міністерства юстиції України; співавтор більшості законодавчих і підзаконних актів з питань державної реєстрації.

Учасникам семінару видається сертифікат

ПІСЛЯ ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРУ, ВИ БУДЕТЕ МАТИ МОЖЛИВІСТЬ НА ЙОГО ПЕРЕГЛЯД В ЗАКРИТІЙ ГРУПІ ФЕЙСБУК. ДОСТУП НАДАЄТЬСЯ НАЗАВЖДИ.

Акція!

При оплаті до 1 травня вартість семінару 3999 грн.

При оплаті до 1 травня однієї з частин семінару вартість1999 грн.

Вартість семінару:  5995 грн.

14-15 травня.

Попередня  реєстрація  обов’язкова
 за тел: 
(050)-6552877, (099)-423-33-54