15 червня. Семінар-тур у Польщі

15 червня

СЕМІНАР-ТУР. ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ВЧИНЕННЯ НОТАРІАЛЬНИХ ДІЙ.ЗЕМЕЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО. ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ.

  Польша.  Маршрут: Львів-Ланцут-Вроцлав-Пшчина-Львів (польська Венеція)

Виїзд зі Львова  15 червня

Програма семінару:

I.  Зміни до порядку вчинення нотаріальних дій.

1. Отримання інформації про місце реєстрації осіб шляхом взаємодії з територіальною громадою. Чи достатньою є заява відчужувача для встановлення права користування нерухомістю малолітньою особою?

2. Алгоритм передачі спадкових справ для ведення іншому нотаріусу.

3. Доступ нотаріусів до Єдиного державного демографічного реєстру.

4. Застосування оцінки майна при вчиненні нотаріальних дій на виконання статті 172 Податкового кодексу України. Перевірка достовірності звітів про оцінку майна.

5. Накладення заборони нотаріусом на грошові суми в процесі примусового продажу акцій відповідно до Закону України «Про акціонерні товариства». Договір рахунку умовного зберігання (ескроу).

II. Земельне законодавство в нотаріальній практиціі.

1. Нотаріальне посвідчення договорів відчуження земельної ділянки. Істотні умови договору (ст. 132 ч. 2 ЗК). Момент переходу права власності.

2. Поділ, виділ, та об’єднання земельних ділянок. Особливості нотаріального посвідчення договору про поділ земельної ділянки яка є спільною власністю кількох фізичних осіб .Проблемні питання щодо земельних ділянок, які отримані в порядку приватизації співвласниками на праві спільної сумісної власності .Рекомендації.

3. Правове регулювання відчуження частин та часток земельних ділянок. Проблемні питання та шляхи їх вирішення.

4. Державна реєстрація речових прав на землю та їх обмежень – проблемні питання.

5. Оренда землі, земельних часток (паїв). Проблемні питання та деякі аспекти нотаріального оформлення.

6. Сервітут земельний та особистий. Суперфіцій та емфітемзис – підстави щодо їх виникнення, припинення.

7. Особливості обігу земель сільськогосподарського призначення.

8. Мораторій на відчуження земель для товарного сільськогосподарського виробництва та земельних ділянок, виділених в натурі власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства.

9. Порядок міни мораторних земельних ділянок.

ІІІВикористання відомостей ДЗК. Проблеми та шляхи їх вирішення.

1. Як діяти коли інформація з ДЗК суперечить інформації в документах, які посвідчують право на земельну ділянку?

2. Як змінився порядок обміну інформацією ДЗК з ДРП.

3. Диференціація помилок в ДЗК. Що сьогодні можливо виправити і як?

4. Проблемні питання взаємодії ДЗК і ДРП.

5. Правила застосування грошової оцінки земельної ділянки при відчуженні та спадкуванні.

ІV. Зміни Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (Постанова Кабінету Міністрів України №925 «Деякі питання удосконалення механізмів захисту речових прав на земельні ділянки»).

1. Державна реєстрація земельної ділянки. Уникнення подвійної оренди.

2. Державна реєстрація права оренди земельної ділянки.

3. Зміни в договір оренди. Пролонгація договорів, які укладені до 2013 року.

4. Як не стати жертвою рейдерів: ефективні заходи протидії і попередження.

5. Перенесення інформації з ДЗК до ДРП про співвласників земельної ділянки.

МАРТИНЮК О.А. – заступник директора Департаменту приватного права — начальник управління нормативно-правового та методичного забезпечення нотаріату Міністерства юстиції України. Автор чисельних статей в профільних виданнях. Тривалий час працювала в Держгеокадастрі, займала посаду начальника відділу інформаційного забезпечення земельного державного кадастру. Експерт-тренер з питань вирішення земельних спорів Національної школи суддів. Доктор філософії у галузі права, має значний викладацький досвід.

 Учасникам семінару видається сертифікат!

Родзинкою семінару є можливість спілкування з лектором впродовж всього туру. В кожного учасника буде час і можливість в невимушеній спокійній атмосфері обговорити всі проблемні питання, одержати індивідуальні відповіді. Додатковий плюс – це спілкування з колегами. Учасниками туру є нотаріуси і реєстратори, члени їх сімей, співробітники державних органів, зацікавлені юристи.

Програма туру «Замки і палаци Польщі. Перлини корони»:

15 червня 2018 р.
День 1:

Замок в м. Лацут – перлина Польщі

07.00 Збір групи на ж / д вокзалі м Львів. 08.00 — виїзд в тур. Переїзд по території України, перетин кордону. Переїзд по території Польщі. Прибуття в м Ланцут.

Відвідування Ланцутський замку і прогулянка по парку (вх квитки з відвідуванням оранжереї — 8 євро).

Один з найкрасивіших і найвідоміших замків Речі Посполитої зручно розташувався серед мальовничих пагорбів Підкарпаття. Навколо замку чудова паркова зона, каретний двір, оранжереї, манежі для кінної їзди і невеликий палац, Романтичний замок. Замок оточений фортифікаційними стінами бастіонів, які то споруджувалися, то руйнувались численими власниками замку.

На території замку можна відвідати одну з найбільших оранжерей в Європі, де вирощують орхідеї. В оранжереї постійно підтримується клімат контроль, нагадує субтропічні вологі тропіки.

Вільний час для прогулянки по парку. Можливість організувати обід для групи (оплачується додатково).

Від’їзд з м Ланцут, переїзд до Вроцлава. Пізнє прибуття, поселення в готель VEGA 3 *, ночівля.

16 червня 2018 р.
День 2:

ВРОЦЛАВ – місто гномів та  КСЕНЖ – замок Сплячої Красуні

Сніданок у готелі.

Виїзд на оглядову екскурсію по Вроцлаву «Польська Венеція».

Вроцлав — столиця Нижньої Сілезії, «священна квітка Європи». Це «польська Венеція», розташована на 12 островах річки Одер, з’єднаних між собою 117 мостами. Найстарша частина міста — острів Тумський — «вроцлавський Ватикан». Кафедральний собор святого Яна Хрестителя. Архітектурний ансамбль Вроцлавського університету. Пам’ятник … голому Студенту. Площа Ринок: яскраві «пряникові» будиночки — жоден з них не схожий на інший. Мостова з різнобарвною бруківкою, фонтани, затишні кафе і ресторанчики …

У дитячу мрію звуть не тільки міні-палаци з квітучими балконами, а й краснолюдки — повноправні мешканці Вроцлава, його охоронці і талісмани. Їх можна зустріти в найнесподіваніших місцях. Ось … дивіться! … на одному з мостів через Одер маленький краснолюдок полоще в річці свої речі. А ось в центрі міста усміхнений малюк скромно примостився на одній з крамничок … Відчайдушний лихач сміливо підіймається вгору по ліхтаря. У кожного з них — своє ім’я та своя цікава історія …

Найактивніших мандрівників запрошуємо взяти участь у квесті-змаганні з пошуку краснолюдків !!!

У другій половині дня запрошуємо в таємничий замок Ксенж- замок «Сплячої Красуні» (оплачується додатково — 30 євро).

Ксендж — це гідне продовження подорожі в казку. Старовинний замок розкинувся на високому пагорбі, серед густого лісу. Тут легко уявити собі Сплячу Красуню, приховану в одній з кімнат стародавньої частини; прекрасного принца, який пробирається на вірному коні через густі зарості; чаклунку, що схилилася над казаном в глибоких підземеллях ….

Існує думка, що саме Ксендж став прототипом знаменитого замку короля Людвіга в Баварії. Ми прогуляємося по великій території маєтку; подивимося на прекрасні сади, розбиті на багатоярусних терасах навколо замку; обов’язково оцінимо внутрішнє оздоблення, а самі безстрашні зможуть спуститися в глибокі і таємничі підземні ходи …

Повернення до Вроцлава. Вільний час. Ночівля.

Пропонуємо провести цей вечір на центральній площі Вроцлава. Тут можна довго розглядати унікальні фасади старовинних будівель, прогулюватися по довколишніх вулицях, дегустувати польську кухню в будь-якому з безлічі ресторанчиків. Зокрема, можна відвідати один з найстаріших в Європі ресторанів «Свидницький пивовар», існуючий з 1295 року в будівлі Ратуші, або продегустувати понад 7 сортів пива в сусідньому пивоварному ресторані «Шпіц».

Самостійно повернення в готель. Ночівля.

17 червня 2018 р.
День 3.

Пшчина — мисливський палац!

Ранній сніданок в готелі. Виселення.

Переїзд в м Пшчина. Відвідування замку і прилеглого парку (вхідний квиток — орієнтовно 5 євро).

Пшчина-зовсім невеликий польське місто, але дуже привабливе і затишне. В історичній частині міста вузькі вулочки переплітаються одна з одною, повертаючи в атмосферу середньовіччя, а в невеликих крамничках можна купити фірмову місцеву «вишнівку» і «зубрівку».

Проте найцікавішою пам’яткою Пшчина, звичайно, є місцевий палац і прилеглий до нього парк. Спочатку на місці комплексу знаходився замок місцевої знаті. Коли Пщина стала частиною Австрійської імперії, місто втратило колишнє політичне значення. Знать з Відня — столиці імперії — любила відпочивати в польських землях. Вважалося, що тутешні повітря і джерела володіють цілющою дією. У зв’язку з цим у другій половині 19 століття пшчинський замок був повністю перебудований і перетворений в повноцінний палац для імператора і його супроводу.

Фасад нової споруди був декорований в стилі французького неоренесансу — тоді цей напрямок в архітектурі набув особливої ​​популярності в багатьох країнах Європи. Навколо палацового комплексу створено великий ландшафтний парк, що відокремлює резиденцію імператора від решти території Пшчина. Сьогодні рослини парку — це дерева, яким більше ста років. Завдяки вдалому розташуванню, пшчинський палац став улюбленим місцем відпочинку австрійської знаті. В палаці міста зупинявся австрійський імператор зі своєю сім’єю.

Вільний час в місті. Можливість пообідати на центральній площі (оплачується самостійно).

Від’їзд до Львова. Прибуття після 24.00

У вартість туру входит:

Додатково оплачується:

* лекційний матеріал 8 астр. годин;

* матеріали семінару і канц. приладдя;

*розміщення в готелі Vega 3*
*сніданки (шведський стіл);
*страхування;
*екскурсії по замкам Ланцут та Пшчина, екскурсія по Вроцлаву;
*транспортні послуги за програмою;
*супровід представником компанії

*додаткові екскурсії;
*особисті витрати;
*проїзд громадським транспортом;
*оформлення візи при необхідності;


Телефонуйте: (044) 222 62 10, 222-82-19