15.12

15.12 НОВИЙ СЕЗОН З ПІДГОТОВКИ ЗВІТУ IXBRL ЗА ТАКСОНОМІЄЮ UA XBRL МСФЗ 2020.

ON-LINE СЕМІНАР

Аудиторія слухачів: бухгалтери, аналітики, спеціалісти з підготовки фінансової звітності, спеціалісти з МСФЗ, аудитори, розробники програмного забезпечення.

 Програма семінару:

  1. Регуляторні вимоги до подання звітності за Таксономією UA XBRL МСФЗ 2020.
  2. Діяльність Фонду МСФЗ: розробка таксономії МСФЗ та просування стандарту XBRL.
  3. Таксономія МСФЗ та Звіт iXBRL в деталях.
  4. Накращі практики переходу на стандарт XBRL у світі.
  5. Огляд програмного забезпечення для роботи з таксономією МСФЗ, створення та валідації Звіту iXBRL. Демонстрація валідації Звіту iXBRL в ПЗ Arelle.
  6. Таксономія UA XBRL МСФЗ 2020 у прикладах: як робити мапінг, як працювати з елементами таксономії, які дані мають увійти до Звіту iXBRL тощо.
  7. Сесія питань та відповідей.

Спікер:

НАТАЛІЯ ШМАТКОкандидат економічних наук, незалежний консультант з МСФЗ та XBRL.

Має 15 річний досвід роботи в Національному банку України у ролі бізнес аналітика та методолога МСФЗ. Авторка публікацій та семінарів на тему Таксономії МСФЗ та XBRL.

З 2015 року працювала в складі робочої групи Проекту технічної допомоги США та ЄС із впровадження XBRL в Україні (участь у перекладі та розробці розширень Таксономії UA XBRL МСФЗ 2016-2018, організації її тестування та навчання суб’єктів звітування).

Займається консалтингом та супроводжує проекти в сфері МСФЗ, ІТ-рішень та впровадження стандарту XBRL для українських та міжнародних компаній і фінансових установ.

Працює в компанії Fujitsu.

 ПІСЛЯ ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРУ, ВИ БУДЕТЕ МАТИ МОЖЛИВІСТЬ НА ЙОГО ПЕРЕГЛЯД В ЗАКРИТІЙ ГРУПІ ФЕЙСБУК ПРОТЯГОМ 30 КАЛЕНДАРНИХ ДНІВ

НАВЧАННЯ ТРИВАТИМЕ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ ЧЕРЕЗ ZOOM

Вартість семінару:  2995 грн.

15 грудня, початок о 10.00

Попередня  реєстрація  обов’язкова
 за тел: 
(050)-6552877, (099)-423-33-54