8.05 ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ.

8.05 ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ.

Програма семінару:

І.  ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЇ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО. ФУНКЦІЇ ТА АЛГОРИТМИ ДІЙ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРАТОРА.

 1. Прийняття та формування заяв у сфері державної реєстрації. Розгляд понятійного апарату «набуття», «зміна» та «припинення» для правильного формування заяв. Відмінність заяв про державну реєстрацію прав у зв’язку зі зміною права і заяв про внесення змін до записів ДРРП.
 2. Сканування документів, поданих для державної реєстрації прав. Технічні вимоги до сканованих копій, у тому числі до візуального зображення документів.;
 3. Встановлення черговості розгляду поданих документів. Суть, основні завдання реєстратора. Здійснення пошуків по базі даних заяв ДРРП.
 4. Розгляд документів та встановлення підстав для відмови у проведенні державної реєстрації прав. Суть цієї процедури. Огляд найбільш типових підстав для відмови у проведенні державної реєстрації прав, у тому числі помилок, які допускаються державними реєстраторами. Здійснення пошуків в ДРРП як механізм отримання відомостей, необхідних для встановлення підстав для відмови у проведенні державної реєстрації прав. Використання реєстру боржників для застосування підстави для відмови у проведені державної реєстрації прав.
 5. Внесення відомостей до ДРРП про речові права та про об’єкти таких прав. Відомості про земельну ділянку, що вносяться до ДРРП. Відомості про житлові будинки, будівлі, споруди, що вносяться до ДРРП. Суть створення Реєстру об’єктів нерухомого майна. Внесення відомостей про співвласників до ДРРП. Покроковий алгоритм дій державного реєстратора під час реєстрації права спільної власності. Погашення записів в РПВН, алгоритми дій.

 

ЛЕЩЕНКО А. О. – заступник директора департаменту приватного права — начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Міністерства юстиції України; співавтор більшості законодавчих і підзаконних актів з питань державної реєстрації;

 

ІІ. «ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛОЖЕНЬ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ТА ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» В АСПЕКТІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ.

 1. Вимоги до установчих документів ТОВ і ТДВ. Порядок проведення реєстраційних дій щодо приведення установчих документів ТОВ і ТДВ у відповідність до вимог чинного законодавства.
 2. Модельний статут ТОВ: обмеження щодо використання та практичні проблеми при проведенні реєстраційних дій. Проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб, що провадять діяльність ні підставі модельного статуту.
 3. Вихід особи зі складу учасників ТОВ і ТДВ: процедура, вимоги до документів та алгоритм проведення реєстраційних дій.
 4. Відчуження частки в статутному капіталі ТОВ і ТДВ: процедура, вимоги до документів та алгоритм проведення реєстраційних дій.
 5. Порядок набуття права власності на частку в статутному капіталі ТОВ і ТДВ у порядку спадкування: процедура, вимоги до документів та алгоритм проведення реєстраційних дій.
 6. Виключення учасника зі складу ТОВ і ТДВ: процедура, вимоги до документів та алгоритм проведення реєстраційних дій.
 7. Порядок збільшення та зменшення статутного капіталу ТОВ і ТДВ. Алгоритм проведення реєстраційних дій та вимоги до документів. Формування статутного капіталу ТОВ/ТДВ за рахунок земельних ділянок та майнових прав.
 8. Використання відомостей Єдиного реєстру боржників при проведенні реєстраційних дій.

 

ЖЕЛІНСЬКИЙ В.  державний реєстратор, начальник відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації.

 

Учасникам семінару видається сертифікат

Вартість семінару:  2499 грн.

8 травня, початок о 10.00

Семінар відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Мечникова, 16 А (ст.м. «Кловська»)

Попередня  реєстрація  обов’язкова
 за тел:  (044) 222-72-37
              (099) 130-09-20