20.06 ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ З ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ В ДІЯЛЬНОСТІ НОТАРІУСА У ЯКОСТІ СПФМ ТА ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТАРЦІЇ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

20.06 ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ З ФІНАНСОВОГО МОНІТОРИНГУ В ДІЯЛЬНОСТІ НОТАРІУСА У ЯКОСТІ СПФМ ТА ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТАРЦІЇ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

 Програма семінару:

 1. I.Законодавчі зміни з фінансового моніторингу в діяльності нотаріуса у якості СПФМ.

Стосовно нової редакції Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення», який набрав чинності  29.04.2020, зокрема, вимоги до нотаріусів у якості СПФМ, стосовно наступних питань:

— заходи з належної перевірки клієнтів;

— порогові фінансові операції;

— підозрілі фінансові операції (діяльність);

— замороження активів;

— зупинення фінансових операцій;

— подання інформації з питань фінансового моніторингу до Держфінмоніторингу;

— відповідальність за порушення вимог законодавства у сфері запобігання та протидії.

 

 • учасникам семінару надається повний збірник нормативно-правових актів (на електронних носіях), які стосуються діяльності нотаріусів у якості СПФМ, чинних на дату проведення семінару.

 

ЯРОВИЙ С.М.експерт з практичних питань проведення фінансового моніторингу суб`єктами первинного фінансового моніторингу, тривалий час працював керівником підрозділу Держфінмоніторингу, з 2004 року викладає у ВУЗах України практичні аспекти, специфіку виконання законодавчих та нормативно-правових актів з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом або фінансуванню тероризму.

 

 1. II.Державна реєстрація юридичних осіб.
 2. Застосування положень законодавства у сфері державної реєстрації бізнесу щодо розкриття інформації про кінцевих бенефіціарних власників.
 3. Суб’єкти державної реєстрації та їхні повноваження. Нотаріус як суб’єкт державної реєстрації. Випадки проведення реєстраційних дій виключно нотаріусом.
 4. Територіальний та екстериторіальний принципи при проведенні реєстраційних дій: порядок проведення державної реєстрації.
 5. 4. Заявники. Визначення обсягу цивільної правоздатності та дієздатності. Документи, що засвічують повноваження представників заявника. Перевірка повноважень представника.
 6. Вимоги до документів, що подаються державному реєстраторові.
 7. Особливості проведення окремих реєстраційних дій щодо ТОВ/ТДВ: зміна складу учасників, зміна розміру статутного капіталу, виключення учасника, вихід учасника, вступ спадкоємців/ правонаступників до складу учасників ТОВ/ТДВ.
 8. Використання відомостей Єдиного реєстру боржників, Єдиного реєстру довіреностей, Державного реєстру актів цивільного стану громадян, Автоматизованої системи виконавчого провадження (АСВП) при проведенні реєстраційних дій.
 9. Підстави для зупинення розгляду документів та відмови у державній реєстрації.
 10. 9. Новий модельний статут ТОВ:

— дві редакції нового модельного статуту ТОВ: «за замовчуванням» та «на вибір та їхня відмінність;

— порядок державної реєстрації створення ТОВ, що провадитиме діяльність на підставі модельного статуту, вимоги до цих документів;

— порядок змінити типу установчого документа ТОВ: з модельного на власний та навпаки, вимоги до цих документів;

— що робити, якщо ТОВ «залишилось працювати на старому модельному статуті»;

— алгоритм проведення реєстраційних дій в ЄДР щодо ТОВ, що провадять/ провадитимуть діяльність ні підставі модельного статуту.

 

Семінар веде та відповідає на ваши запитання:

ЖЕЛІНСЬКИЙ В.  заступник начальника управління Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України.

 

Учасникам семінару видається сертифікат

ПІСЛЯ ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРУ, ВИ БУДЕТЕ МАТИ МОЖЛИВІСТЬ НА ЙОГО ПЕРЕГЛЯД В ЗАКРИТІЙ ГРУПІ ФУЙСБУК ПРОТЯГОМ 10 КАЛЕНДАРНИХ ДНІВ

ON-LINE СЕМІНАР НЕ ПЕРЕДБАЧАЄ ПРИСУТНОСТІ УЧАСНИКІВ В ЛЕКЦІЙНОМУ ЗАЛІ, ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ТЕХНІЧНЕ МОДЕРАТОРСТВО, ЩО ГАРАНТУЄ ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ КОЖНОГО.

НАВЧАННЯ ТРИВАТИМЕ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ 6 АСТРОНОМІЧНИХ ГОДИН

Вартість семінару:  2497 грн.

20 червня, початок о 11.00

Попередня  реєстрація  обов’язкова
 за тел:  (099) 130-09-20,  099-423-33-54