21.11 ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ

21.11 ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ

ONLINE СЕМІНАР

 Програма семінару:

Порядок державної реєстрації прав на нерухоме майно з урахуванням останніх змін в законодавстві.

1. Прийняття та формування заяв у сфері державної реєстрації. Розгляд понятійного апарату «набуття», «зміна» та «припинення» для правильного формування заяв. Відмінність заяв про державну реєстрацію прав у зв’язку зі зміною права і заяв про внесення змін до записів ДРРП.

2. Сканування документів, поданих для державної реєстрації прав. Технічні вимоги до сканованих копій, у тому числі до візуального зображення документів.

3. Встановлення черговості розгляду поданих документів. Суть, основні завдання реєстратора. Здійснення пошуків по базі даних заяв ДРРП.

4. Розгляд документів та встановлення підстав для відмови у проведенні державної реєстрації прав. Суть цієї процедури. Огляд найбільш типових підстав для відмови у проведенні державної реєстрації прав, у тому числі помилок, які допускаються державними реєстраторами. Здійснення пошуків в ДРРП як механізм отримання відомостей, необхідних для встановлення підстав для відмови у проведенні державної реєстрації прав. Використання реєстру боржників для застосування підстави для відмови у проведені державної реєстрації прав.

5. Внесення відомостей до ДРРП про речові права та про об’єкти таких прав. Відомості про земельну ділянку, що вносяться до ДРРП. Відомості про житлові будинки, будівлі, споруди, що вносяться до ДРРП. Внесення відомостей про співвласників до ДРРП. Покроковий алгоритм дій державного реєстратора під час реєстрації права спільної власності. Погашення записів в РПВН, алгоритми дій.

6. Державна реєстрація права оренди.

7. Державна реєстрація земельних ділянок.

8. Державна реєстрація новобудов.

9 .Державна реєстрація об’єктів нерухомого майна створених в результаті поділу, виділу.

10.Розгляд індивідуальних кейсів учасників семінару.

 

ЛЕЩЕНКО А. О. – заступник директора Департаменту приватного права — начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Міністерства юстиції України; співавтор більшості законодавчих і підзаконних актів з питань державної реєстрації.

Учасникам семінару видається сертифікат

УВАГА!

У вартість семінару входять додаткові послуги:

1. Консультаційна підтримка:

Впродовж місяця після проведення семінару на всі практичні запитання стосовно державної реєстрації речових прав, надіслані засобами електронної пошти, надаються термінові письмові консультації (з посиланням на відповідні норми чинного законодавства).

2. Швидка допомога:

Консультаційна допомога з питань державної реєстрації речових прав в письмовій формі надсилається засобами електронної пошти з будь-якого моменту (до дати проведення семінару) у разі, якщо реєстратор має потребу в терміновому роз’ясненні. При цьому збережується право відвідування або перегляду онлайн найближчого семінару.

ПІСЛЯ ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРУ, ВИ БУДЕТЕ МАТИ МОЖЛИВІСТЬ НА ЙОГО ПЕРЕГЛЯД В ЗАКРИТІЙ ГРУПІ ФЕЙСБУК ПРОТЯГОМ 10 КАЛЕНДАРНИХ ДНІВ

Вартість семінару:  2995 грн.

21 листопада, початок о 10.00

Попередня  реєстрація  обов’язкова
 за тел:  (099) 130-09-20, (099)-423-33-54