21.12 ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО. ФУНКЦІЇ ТА АЛГОРИТМИ ДІЙ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРАТОРА

21.12

ON-LINE СЕМІНАР З ТРАНСЛЯЦІЄЮ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ:

ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО. ФУНКЦІЇ ТА АЛГОРИТМИ ДІЙ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРАТОРА

 Програма семінару:

I. Практичний коментар Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності» від 03.10.2019 № 159-IX:
— застосування принципу одночасності вчинення нотаріальної дії та державної реєстрації. Алгоритм дій нотаріуса при застосуванні статті 31-2 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;
— встановлення особи заявника. Документи, що використовуються представником для цілей реєстраційних дій;
— встановлення правоздатності та дієздатності осіб. Суть, механізми та основна ціль.
II. Практичний коментар Закону України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству», прийнятий 05.12.2019 (реєстр. № законопроекту 0858):
— удосконалення відносин оренди землі. Державна реєстрація права оренди земельних ділянок. Алгоритм автоматичного припинення права оренди;
— удосконалення процедури подання заяви на заборону вчинення реєстраційних дій. Зміна процедури скасування державної реєстрації прав, внесення змін до записів.
III.Порядок здійснення Мін’юстом контролю за діяльністю у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, схвалений на засідання Уряду 04.12.2019:
— загальний огляд Порядку здійснення контролю;
— спеціальна перевірка дій державного реєстратора, моніторинг реєстраційних дій;
— камеральні перевірки, диференціація санкцій за порушення законодавства.
IV.Загальний огляд найбільш частіших запитань у сфері державної реєстрації, зокрема найбільш типові підстави для відмови у проведенні державної реєстрації прав; покроковий алгоритм дій державного реєстратора під час реєстрації права спільної власності; погашення записів в РПВН, алгоритми дій.

ЛЕЩЕНКО А. О. – заступник директора Департаменту приватного права — начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Міністерства юстиції України; співавтор більшості законодавчих і підзаконних актів з питань державної реєстрації.

Учасникам семінару видається сертифікат

ON-LINE СЕМІНАР НЕ ПЕРЕДБАЧАЄ ПРИСУТНОСТІ УЧАСНИКІВ В ЛЕКЦІЙНОМУ ЗАЛІ, ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ТЕХНІЧНЕ МОДЕРАТОРСТВО, ЩО ГАРАНТУЄ ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ КОЖНОГО.

Вартість семінару:  2597 грн.

21 грудня, початок о 10.00

Семінар відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Мечникова, 16 А (ст.м. «Кловська»)

Попередня  реєстрація  обов’язкова
 за тел:  (044) 222-72-37
              (099) 130-09-20