23.02 АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

23.02 АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ  ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ

 Програма семінару:

 1. Застосування положень Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» в аспекті державної реєстрації.
 2. Вимоги до установчих документів ТОВ і ТДВ. Порядок проведення реєстраційних дій щодо приведення установчих документів ТОВ і ТДВ у відповідність до вимог чинного законодавства.
 3. Модельний статут ТОВ: обмеження щодо використання та практичні проблеми при проведенні реєстраційних дій. Проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб, що провадять діяльність ні підставі модельного статуту.
 4. Вихід особи зі складу учасників ТОВ і ТДВ: процедура, вимоги до документів та алгоритм проведення реєстраційних дій.
 5. Відчуження частки в статутному капіталі ТОВ і ТДВ: процедура, вимоги до документів та алгоритм проведення реєстраційних дій.
 6. Порядок набуття права власності на частку в статутному капіталі ТОВ і ТДВ у порядку спадкування: процедура, вимоги до документів та алгоритм проведення реєстраційних дій.
 7. Виключення учасника зі складу ТОВ і ТДВ: процедура, вимоги до документів та алгоритм проведення реєстраційних дій.
 8. Порядок збільшення та зменшення статутного капіталу ТОВ і ТДВ. Алгоритм проведення реєстраційних дій та вимоги до документів. Формування статутного капіталу ТОВ/ТДВ за рахунок земельних ділянок та майнових прав.
 9. Використання відомостей Єдиного реєстру боржників при проведенні реєстраційних дій..

 

ЖЕЛІНСЬКИЙ В.  державний реєстратор, начальник відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації;

 

 1. Поділ та виділ, об’єднання нерухомого майна.
 2. Поділ та виділ нерухомого майна: виділ частки із майна, що є у спільній частковій власності; поділ майна, що є у спільній частковій власності; виділ частки із майна, що є у спільній сумісній власності; поділ майна, що є у спільній сумісній власності.
 3. Участь нотаріуса у процедурі державної реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна, створені у результаті поділу, виділу частки з об’єкта нерухомого майна або об’єднання об’єктів нерухомого майна: нотаріальне посвідчення договору про поділ нерухомого майна. Перелік документів та особливості нотаріального посвідчення договору.
 4. Перелік документів та особливості реєстрації права власності на нерухоме майно, що створюється шляхом поділу або об’єднання майна, що перебуває у спільній власності відповідно до:

— Закону України «Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;

— Постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. N 1127 «Про державнуреєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;

— Постанови Кабінету Міністрів України від 26 жовтня 2011 р. N 1141 “Порядок ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно”.

 1. Застосування у процедурі поділу, виділу частки з об’єкта нерухомого майна або об’єднання об’єктів нерухомого майна положень:

— ІНСТРУКЦІЇ про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, затверджена  наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 24 травня 2001 року N 127 в редакції, що діє з 15.01.2019 р.

— ІНСТРУКЦІЇ щодо проведення поділу, виділу та розрахунку часток об’єктів нерухомого майна, затверджена  наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 18 червня 2007 року N 55, зареєстрована  в Міністерстві юстиції України 6 липня 2007 р. за N 774/14041 — визначає порядок проведення робіт з поділу, виділу та розрахунку часток житлових будинків, будівель, споруд, іншого нерухомого майна (далі — об’єкти нерухомого майна), крім земельних ділянок, та застосовується суб’єктами господарювання, які здійснюють технічну інвентаризацію об’єктів нерухомого майна (далі — суб’єкти господарювання) при підготовці проектних документів щодо можливості проведення робіт з поділу, виділу та розрахунку часток об’єктів нерухомого майна.

— ЗАКОНУ УКРАЇНИ “Про регулювання містобудівної діяльності”

 1. Самочинне будівництво та поділ нерухомого майна.
 2. Особливості державної реєстрація права власності на земельну ділянку, що створюється шляхом поділу або об’єднання.
 3. Огляд судової практики з питань поділу, виділу частки з об’єкта нерухомого майна або об’єднання об’єктів нерухомого майна.

 

САУТЕНКО Н. В.- приватний нотаріус, автор чисельних публікацій у профільних виданнях,член Вищої кваліфікаційної комісії нотаріату.

 

Учасникам семінару видається сертифікат

Вартість семінару:  2597 грн.

23 лютого, початок о 10.00

Семінар відбудеться за адресою: м. Харків, вул. Садова, 4, Готель «Reikartz Харків», конференц-зал

Попередня  реєстрація  обов’язкова
 за тел:  (044) 222-72-37
              (099) 130-09-20