25.05 ПРОБЛЕМИ ВИКОНАННЯ СУБЄКТАМИ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПОВНОВАЖЕНЬ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ БІЗНЕСУ

25.05 ПРОБЛЕМИ ВИКОНАННЯ СУБ’ЄКТАМИ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПОВНОВАЖЕНЬ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ БІЗНЕСУ

 Програма семінару:

  1. Межі повноважень державного реєстратора при проведенні реєстраційних дій.
  2. Територіальність та екстериторіальність при проведенні реєстраційних дій. Предметна юрисдикція при проведенні реєстраційних дій щодо окремих юридичних осіб.
  3. Проблематика приймання-передавання реєстраційних справ. Що робити, якщо реєстраційна справа ще не передана за новим місцезнаходженням (місцем проживання) суб’єкта?
  4. Визначення поняття «місце проживання» фізичної особи-підприємця. За якою адресою здійснюється державна реєстрація фізичної особи-підприємця (у тому числі внутрішньо переміщених осіб)? Державна реєстрація фізичною особою-підприємцем сімейного фермерського господарства.
  5. Вимоги до установчих документів юридичних осіб. Попереднє погодження установчих документів окремих юридичних осіб. Типові помилки при написанні установчих документів.
  6. Порядок проведення реєстраційних дій щодо приведення установчих документів юридичних осіб різних організаційно-правових форм у відповідність до вимог чинного законодавства.
  7. Найменування юридичної особи. Аналіз змін, що відбулися у Вимогах до написання найменування юридичної особи, її відокремленого підрозділу, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, крім організації профспілки. Трансформація АТЗТ, ЗАТ у ПрАТ та ВАТ у ПАТ; зміна типу акціонерного товариства та вилучення його з найменування: порядок проведення реєстраційних дій.
  8. Модельний статут ТОВ: обмеження щодо використання. Проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб, що провадять діяльність на підставі модельного статуту.
  9. ТОВ/ТДВ: вихід особи зі складу учасників, відчуження частки в статутному капіталі, порядок набуття права власності на частку, виключення учасника.

10.Вихід особи зі складу учасників ТОВ і ТДВ: процедура, вимоги до документів та алгоритм проведення реєстраційних дій.

11.Статутний та складений капітал у юридичних осіб: порядок формування та зміни його розміру. Формування статутного капіталу ТОВ/ТДВ за рахунок земельних ділянок та майнових прав.

12.Фермерське господарство: як і кому відчужити. Правовий статус майна, що внесене що складеного капіталу.

13.Використання відомостей Єдиного реєстру боржників та Державного реєстру актів цивільного стану громадян при проведенні реєстраційних дій. Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця у зв’язку з її смертю, визнанням її безвісно відсутньою або оголошенням померлою.

 

ЖЕЛІНСЬКИЙ В.  державний реєстратор, начальник відділу з питань державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації.

Учасникам семінару видається сертифікат

Вартість семінару: 1497 грн.

25 травня, початок о 10.00

Семінар відбудеться за адресою: м. КРОПИВНИЦЬКИЙ Бізнес-отель «Reikartz Кропивницький»

Попередня  реєстрація  обов’язкова
 за тел:  (044) 222-72-37
              (099) 130-09-20