26.07 Семінар-тур в Словаччину Львів-Кошице-Попрад-Левоча-Львів

26.07    СЕМІНАР-ТУР. В СЛОВАЧЧИНУ ЛЬВІВ-КОШИЦЕ-ПОПРАД-ЛЕВОЧА-ЛЬВІВ.  ЗМІНИ ДО ПОРЯДКУ ВЧИНЕННЯ НОТАРІАЛЬНИХ ДІЙ. ЗЕМЕЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО. ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ.

                      м. Словаччина

 Програма семінару:

I.  Зміни до порядку вчинення нотаріальних дій (Наказ МЮУ № 3851/5).

1. Практичний покроковий коментар.

2. Отримання інформації про місцезнаходження особи. Взаємодія з органами місцевого самоврядування

II. Земельне законодавство і реєстрація земельних ділянок.

1 Земельна ділянка як об’єкт прав:

— формування земельної ділянки;

— розмежування повноважень щодо розпорядження земельними ділянками;

— розпорядження земельними ділянками, які перебувають у спільній власності територіальних громад;

— коли яку документацію розробляти?

— розробка документації без дозволу ОДБ/ОМС.

2. Встановлення обмежень використання земельних ділянок.

— Реєстрація обмежень в ДЗК;

— Реєстрація обмежень (обтяжень) в ДРП.

3. Все про цільове використання земельної ділянки.

— встановлення цільового призначення;

— порядок зміни цільового призначення;

— чи тотожні поняття «вид використання» та «цільове призначення».

4. Огляд змін в законодавстві у сфері ДЗК.

— отримання та використання інформації з ДЗК.

— як змінився порядок обміну інформацією ДЗК з ДРП;

— план дій при виявленні помилки в ДЗК.  Як діяти якщо відомості ДЗК не відповідають даним ДРП чи документів?

— диференціація помилок в ДЗК. Що сьогодні можливо виправити і як?

— проблемні питання взаємодії ДЗК і ДРП;

— чи буде об’єднано ДЗК і ДРП?

5. Який документ необхідно долучати до нотаріальної справи про оцінку земельної ділянки?

6. За яких умов і яка саме оцінка необхідна для вчинення нотаріальної дії при операції з земельними ділянками?

7.  Розмежування понять відчуження частини та частки в праві на земельну ділянку;

8. Поділ і виділ. Державна реєстрація.

9. Особливості обігу земель сільськогосподарського призначення.

10.Зміни Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (Постанова Кабінету Міністрів України №925 «Деякі питання удосконалення механізмів захисту речових прав на земельні ділянки»).

11.Державна реєстрація земельної ділянки. Уникнення подвійної оренди.

12.Державна реєстрація права оренди земельної ділянки.

13.Зміни в договір оренди. Пролонгація договорів, які укладені до 2013 року.

14.Як не стати жертвою рейдерів: ефективні заходи протидії і попередження.

МАРТИНЮК О.А. – заступник директора Департаменту приватного права — начальник управління нормативно-правового та методичного забезпечення нотаріату Міністерства юстиції України. Автор чисельних статей в профільних виданнях. Тривалий час працювала в Держгеокадастрі, займала посаду начальника відділу інформаційного забезпечення земельного державного кадастру. Експерт-тренер з питань вирішення земельних спорів Національної школи суддів. Доктор філософії у галузі права, має значний викладацький досвід.

 Учасникам семінару видається сертифікат!

Родзинкою семінару є можливість спілкування з лектором впродовж всього туру. В кожного учасника буде час і можливість в невимушеній спокійній атмосфері обговорити всі проблемні питання, одержати індивідуальні відповіді. Додатковий плюс – це спілкування з колегами. Учасниками туру є нотаріуси і реєстратори, члени їх сімей, співробітники державних органів, зацікавлені юристи.

Програма туру:

26 липня 2018 р.
День 1:

Словаччина: перше знайомство!

07.00 Зустріч групи на залізничному вокзалі м. Львів. Від’їзд комфортабельним автобусом. Транзит по території України. Перетин українсько-словацького кордону.

Ось вона — Словаччина! Країна високих гір, термальних вод, смачного пива і низьких цін. Тут немає великих мегаполісів і всесвітньовідомих музеїв, але прекрасне чисте повітря, велика кількість заповідних зон, гірські річки та смачна національна кухня роблять цю країну вкрай привабливою для багатьох жителів Європи. Недарма Словаччина вважається однією з найбільш екологічно чистих країн Євросоюзу.

Після 15.00 — переїзд в м. Кошице. Оглядова екскурсія по місту Кошице.

Почати знайомство з містом варто з собору святої Єлизавети Угорської. Він розташований в самому центрі. Святиню збудували півсторіччя тому. З тих пір її орнаментований дах і величні шпилі — головний символ Кошице. Поруч з собором – будівлі найстарішої частина міста. Зокрема, знаменитий Оперний театр, якому вже більше ста років. Музику в цьому місті дуже люблять. Теплими вечорами для всіх меломанів оркестр грає просто на вулиці.

Спів постійно звучить біля фонтану в Кошице. Власне, його і називають музичним фонтаном.

Прогулятися вузькими вуличках і вздовж стародавніх стін Кошице — вже само по собі задоволення. Воно подвоюється, якщо врахувати, що звідусіль будуть йти спокусливі аромати. Мешканці Кошице люблять смачно поїсти. Обов’язково спробуйте солодощі в місцевих кондитерських — смак незабутній!

Вільний час в місті. За бажанням — вечеря.

Можливе відвідування унікального старовинного кельтського ресторану (так, в Словаччині!), Де при світлі свічок Ви можете спробувати смачне місцеве пиво.

Переїзд в Попрад. Поселення в готель після 21.00. Ночівля.

27 липня 2018 р.
День 2:

Дивовижна природа Словаччини!

Сніданок у готелі.

Запрошуємо у поїздку на високогірне озеро Штребске Плесо — кажуть, що побувати в Словаччині і не зробити фото на цьому озері, це все одно, що побувати в Парижі і не зробити фото біля Ейфелевої вежі. Ви відчуєте магію цього місця, як ніби озеро живе, і разом з природою і лісом творить неймовірну комбінацію повного відчуття життя і щастя.

Після прогулянки біля озера — екскурсія в Белянську печеру з гідом (вхідні квитки — 8 євро).

Це найбільша печера Високих Татр, розташована на території Татранського національного парку, на північних схилах гір.

Першими в надра цієї гори заглянули золотошукачі в середині XVIII сторіччя. Невеликі запаси золота швидко вичерпалися, і тепер в печеру приходять помилуватися похмурими залами, прикрашеними сталактитами і сталагмітами. До входу в підземне царство веде стежка довжиною близько кілометра, при цьому доведеться підніматися в гору. Протяжність самої печери — 3829 м, але для екскурсій відкриті тільки 1370 м. Якщо навіть ви прийдете сюди в теплий сонячний день, підземелля зустріне вас холодом — температура тут тримається на рівні 5,0-6,3 ° C.

Прогулянка по Білянськії печері займає близько 70 хвилин. Перепад висот становить 125 метрів, і під час екскурсії доведеться подолати 866 сходинок. Маршрут йде по колу, так що ви постійно будете подорожувати по новим коридорам і потрапляти в незнайомі зали. Екскурсовод візьме на себе відповідальність за те, щоб ніхто не заблукав, а ви всю свою увагу можете зосередити на дивовижних спорудах, утворених водою. Застиглі водоспади, кам’яні бурульки, що стирчать з води, вапнякові напливи роблять це місце зачарованим, казковим. Одна з створених природою статуй отримало назву «Пізанська вежа» — за дивовижну схожість з цією архітектурною пам’яткою. У Музичному залі можна послухати пісню крапель води, а що дало назву Пальмовій залі або Кактусовому гаю, цікаво спробувати здогадатися на місці.

Повернення в Попрад. Вільний час.

Після насиченого дня пропонуємо відвідати аквакомплекс «Aquaсity» в Попраді (вх. Квиток — 19 євро). Аквапарк в Попраді розташований в самому місті. АКВАСІТІ — це купання в термальних басейнах (критих та відкритих), унікальне лазерне шоу, розважальні гірки та багато іншого … Це все, що потрібно для розслаблення після дня на свіжому повітрі.

Повернення в готель. Ночівля.

28 липня 2018 р.
День 3:

Стародавні замки і терми Словаччини!

Сніданок у готелі.

Переїзд в містечко Оравскій Подзамок. Відвідування фортеці Оравський Град (вх. Квиток — 7 EURO).

Одним з приголомшливих творінь середньовічних зодчих є Оравський замок. Він розташований на березі річки Орави на 112-метровій скелі … Замок ніби висить вертикально над рікою, і саме це розташування дало йому ще одну назву — «орлине гніздо». Замок знаходиться в дуже красивому і мальовничому місці. З його древніх балконів і майданчиків відкривається чудовий краєвид долини річки Орава, на містечко Оравський-Подзамок.

Похмурий, середньовічної образ Оравського замку привертає до нього кіношників з усього світу, зйомки ведуться майже не припиняючись. Тут були зняті багато сцен з раннього фільму про Дракулу — «Носферату: Симфонія жаху».

Замок є одним з найбільших кріпосних комплексів Європи. Ця чудова будівля зведена в різних архітектурних стилях: від романського, готичного, до ренесансу, бароко та романтизму. Замок дуже старий. Його будівництво почалося в середині XIII ст. і завершилося в XVII в. Оравський град — це ефектна композиція з трьох окремих будівель — 3 рівнів. Будувався замок зверху, тобто найдавніший — верхній рівень. Будова складається з 2 поверхів, величезних і довгих. По всьому периметру розташовані вікна, для оборони і світла і невеликі поглиблення в товстих стінах, схожі на алькови, обладнані лавами і кріслами.

Після завершення екскурсії по замку, можна спробувати крафтового словацького пива сімейної пивоварні біля замкової гори.

Переїзд в Ліптовський Мікулаш. Відвідування всесвітньовідомого термального комплексу Татраландія (вхідний квиток — 23 євро).

Серцем всієї Татраландії є джерело термальної води, що витікає з глибини більше 2500 м з температурою 60,70С. У вашому розпорядженні п’ять басейнів з теплою водою (36-38 С), які пропонують релаксаційні атракціони і програми — гідромасажі, «гейзери», водні гойдалки, водні ліжи, водний волейбол і баскетбол, стіну для альпіністів з водоспадом і дитячі гірки. У теплій воді може відпочити кожен, хто потребує релаксації. Тепла мінеральна вода Татраландії вдячно впливає на руховий апарат і дихальні шляхи людини. Тому час, проведений в комплексі, це не тільки приємно, але і корисно!

За бажанням — після купання запрошуємо Вас на теплу і душевну вечерю в «Словацькій Розбійницькій Колибі» (додатково — 25 євро). Мисливські трофеї на стінах, старовинний камін, дерев’яні стіни, стільці, столи … У цей вечір ми скуштуємо тільки словацьку національну кухню: м’ясо або форель на грилі, «шигідинський гуляш», «кнедлі», сири з овечого або козячого молока, а також: Славацькугаздовську, Збойніцьку сливовиця, Татранський чай, а також місцеве пиво «Золотий Фазан» і «Шариш»!

Повернення в готель. Ночівля.

29 липня 2018 р.
День 4:

Середньовічні легенди Словаччини!

Сніданок у готелі. Виселення.

Переїзд в м. Левоча — колишній центр регіону Спиш, в минулому найбагатше місто регіону. Оглядова екскурсія по місту. У центрі міста дуже добре збереглася середньовічна площа, яку оточують близько 60 будівель в стилі готики і ренесанс. У костелі Св. Якуба (вх. Квиток — 2 EURO) знаходиться найвищий дерев’яний готичний вівтар в світі — робота видатного різьбяра Майстри Павла з Левочі. На Маріанськії горі знаходиться Маріанський костел, який є однією з 10-ти Базилік в Словаччині. У 2009 році місто включено до списку видатних світових культурних та природних цінностей ЮНЕСКО.

Від’їзд зі Словаччини. Переїзд до Львова. Прибуття після 23.00.

У вартість туру входит:

Додатково оплачується:

* лекційний матеріал;

* матеріали семінару і канц. приладдя;

*розміщення в готелі категорії 3-4 *;
*сніданки (шведський стіл);
*страхування;
*екскурсії по містах Кошице, Левоча;
*транспортні послуги за програмою;
*супровід представником компанії

*додаткові екскурсії;
*особисті витрати;
*проїзд громадським транспортом;
*користування навушниками на екскурсіях;
*оформлення візи при необхідності;

Телефонуйте: (044) 222 62 10, 222-82-19

За індивідуальним запитом ми запропонуємо Вам тур з проживанням в обраних Вами готелях,на зручний для Вас період, зручним для Вас транспортом (літак, автобус, поїзд, автомобіль).