27.06 СЕМІНАР-ТУР. ЛЬВІВ-БУДАПЕШТ-ЛЮБЛЯНА-ВЕНЕЦІЯ-БУДАПЕШТ-ТОКАЙ-ЛЬВІВ. ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ: ЗМІНИ І КОНТРОЛЬ.

27.06  СЕМІНАР-ТУР. ЛЬВІВ-БУДАПЕШТ-ЛЮБЛЯНА-ВЕНЕЦІЯ-БУДАПЕШТ-ТОКАЙ-ЛЬВІВ. ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ: ЗМІНИ І КОНТРОЛЬ.

Виїзд зі Львова  27 червня

Програма семінару:

I.        Зміни до порядку вчинення нотаріальних дій (Наказ МЮУ від 04.12.2017 № 3851/5).
II. Нормативні зміни і практичні питання державної реєстрації речових прав.
1. Зміни Порядку державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (Постанова Кабінету Міністрів України від 6 грудня 2017р. №925 «Деякі питання удосконалення механізмів захисту речових прав на земельні ділянки»).
2. Актуальні питання реєстрації земельних ділянок:
— отримання та використання інформації з ДЗК.
— як діяти якщо відомості ДЗК не відповідають даним ДРП чи документів?
— як уникнути подвійної оренди?
— який документ необхідно долучати до нотаріальної справи про оцінку земельної ділянки?
— за яких умов і яка саме оцінка необхідна для вчинення нотаріальної дії при операції з земельними ділянками?
— розмежування понять відчуження частини та частки в праві на земельну ділянку; виділ і поділ;
— реєстрація прав на земельні ділянки. Уникнення подвійної оренди.

МАРТИНЮК О.А. — заступник директора департаменту приватного права — начальник управління нормативно-правового та методичного забезпечення нотаріату Міністерства юстиції України, автор чисельних статей в профільних виданнях, доктор філософії у галузі права;

III.  Алгоритм проведення державної реєстрації прав з урахуванням всіх нормативних змін залежно від способу набуття права та об’єкта нерухомого майна, зокрема:
— повідомлення власника про подані заяви у сфері реєстрації прав;
— заборона вчинення реєстраційних дій за заявою власника;
— реєстрація прав на підставі рішення суду.
Особливості державної реєстрації в залежності від способу набуття прав:
— державна реєстрація права власності на новостворене майно за забудовником;
— державна реєстрація права власності на об’єкти, побудовані до 5 серпня 1992 року;
— державна реєстрація права власності за інвестором, членом кооперативу чи іншою особою, яка набула майнові права;
— державна реєстрація права власності на об’єкт нерухомого майна після проведення реконструкції;
— державна реєстрація права власності на об’єкт незавершеного будівництва;
— державна реєстрація прав у результаті поділу об’єкта нерухомого майна;
— державна реєстрація прав за заявою спадкоємця;
— державна реєстрація прав на підставі рішень судів;

ЛЕЩЕНКО А. О. –  заступник директора Департаменту приватного права-начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Міністерства юстиції України; співавтор більшості законодавчих і підзаконних актів з питань державної реєстрації.

Учасникам семінару видається сертифікат

Родзинкою семінару єспілкування з лекторами впродовж всього туру. В кожного учасника буде час і можливість в невимушеній спокійній атмосфері обговорити всі проблемні питання, одержати індивідуальні відповіді. Начитка лекцій проводиться під час руху автобуса, в мікрофон екскурсовода. Додатковий плюс – це спілкування з колегами. Зверніть увагу, що учасниками туру є лише нотаріуси, реєстратори, зацікавлені юристи та співробітники державних органів.

Впродовж туру Вас також очікують екскурсійні програми від кращих гідів Угорщини, Словенії та Італії; дегустаційні програми від виноробів з репутацією, яка перевірена роками.

II.      Програма туру:

27 червня 2018 р. 
День 1:

Зустріч групи на ж / д вокзалі м Львів о 07.30 ранку. Від’їзд о 08.00. Перетин українсько-угорського кордону. Переїзд в Будапешт.

Прибуття в Будапешт після 18.00. Запрошуємо на коротку автобусно-пішохідну оглядову ЕКСКУРСІЮ по БУДАПЕШТУ (у вартості).

Будапешт — одна з небагатьох європейських столиць, до зустрічі з якої не можна підготуватися заздалегідь. Це місто завжди стає незабутнім казковим враженням для своїх гостей. Старовинна Буда, що розкинулася на горах, що таять в собі безліч гарячих цілющих джерел, і рівнинний Пешт — з вишуканими будівлями, сотнями магазинів і затишних кав’ярень. А між ними — перекинулася через повноводний Дунай знаменитий Ланцюговий міст, що охороняється грізно рикаючими імперськими левами.

Після 21.00 в продовження знайомства з Будапештом запрошуємо на Прогулянку по Дунаю на КОРАБЛИКУз келихом шампанського з оглядом панорами Будапешта в світлі нічних вогнів (додатково — 15 євро).

Легенди, історія і сучасність, прикмети і традиції під звуки вальсів Йогана Штрауса з келихом шампанського.

Ночівля в готелі Будапешта.

28 червня 2018 р. 
День 2:

Сніданок в готелі. Виселення. Переїзд в Словенію.

З давніх часів Словенія, розташована на перехресті доріг, що ведуть з півночі на південь і з заходу на схід, є частиною культури старого материка. Багатство Словенії полягає в її розмаїтті. На пагорбах приальпійського світу панують виноградники, а внизу, під землею, — панують чудові підземні печери. Альпійський світ густо переплетений ущелинами річок, його прикрашають спадаючі водоспади і холодні льодовикові озера. З одного боку Альпи спускаються в зелені рівнини, а з іншого — в блакитне Адріатичне море. Екологічно чиста, багата природою, культурою і пам’ятками історії країна з європейським шармом, Словенія дивує і зачаровує вже при першій зустрічі.

Запрошуємо на оглядову екскурсію по столиці Словенії Любляні (у вартості).

І городяни, і іноземні туристи в один голос стверджують, що Любляна надзвичайно гостинне місто. Невелика Любляна поєднує всі переваги великого мегаполісу і чарівність провінційного містечка. Любляна — місто мостів, церков і соборів. Ця затишна європейська столиця розташована на берегах річки Любляниці. Основна пам’яток міста — Люблінський Град — старий замок. На нашому шляху нам зустрінеться знаменитий Міст Драконів, ми дізнаємося загадкову легенду про його виникнення. 

Вільний час в Любляні для обіду і прогулянок. А найактивніших запрошуємо помилуватися одним з природних чудес Європи — озером Блед (додатково — 25 євро).

Озеро Блед — місце чарівної краси, символ Словенії, країни високих гір, що потопають у зелені, таємничих лісів і карстових печер з їх химерними сталактитами і сталагмітами. Гуляючи його набережній, можна досхочу помилуватися прекрасними пейзажами, насолодитися найчистішим повітрям, піднятися крутою стежкою до оглядового майданчику. Посередині озера, немов зійшов з хмар, розмістився невеликий острівець. На ньому стоїть церква Успіння Марії з «дзвоном бажань». Кажуть, що загадавши бажання, потрібно зателефонувати в церковний дзвін і воно обов’язково здійсниться. Повернення в Любляну.
Переїзд в готель в передмісті Венеції (материкова частина). Пізнє поселення. Відпочинок. Ночівля.

29 червня 2018 р. 
День 3.

Сніданок у готелі.

Переїзд до Венеції і відправлення в місто (квиток на кораблик в 2 сторони і в’їзд в Венецію оплачується додатково — 25 євро).

Запрошуємо на оглядову пішохідну екскурсію по ВЕНЕЦІЇ (у вартості).

Місто романтики, краси і легенд. Венеція схожа на загадковий міраж: плескіт хвиль у Ваших ніг, химерні прикраси вікон, різнокольорові будинки, що нагадують корали … Венеція — унікальна, її ні з чим не можна порівняти і нічим замінити. Вона завмерла в часі, і тільки галасливий турист та нахабний голуб на Сан-Марко нагадає про те, що це не сон. У Венеції десятки історій і тисячі секретів. Можливо, один з них вона відкриє і Вам.

Вільний час в Венеції. Пропонуємо відвідати додаткові екскурсії, без яких враження про Венеції не будуть повними.

• Прогулянка на кораблику по Гранд Каналу (дорослі — 20 євро).

У Великого каналу немає набережних, тому помилуватися численними палацами можна тільки з води. Палаццо Контаріні-Фазан — «будинок Дездемони», Палаццо-Даріо — життя численних власників якого закінчилася трагічно, Ка Фоскарі — венеціанський університет, Палаццо Вендрамін-Каллерджі — венеціанське казино і багато багато інших! Досить згадати і величні куполи церкви Санта Марія делла Салюте, і готичні мережива Ка д’Оро, «Золотого будинку», і фантастичні Маськероні палацу Ка’Пезаро, і безліч інших палаців. Вони захоплюють нас в глибину століть історією людей, в них жили — від композитора Бенедетто Марчелло до Ріхарда Вагнера, від Джакомо Казанови до лорда Байрона. А скільки таємниць, містики криється за їх стінами! Ми послухаємо цікаві історії та легенди, зробимо фотографії на тлі прекрасних палаців. Потім з Великого каналу ми звернемо в маленькі ріо і пройдемось по так званій Венеції Мінори — малої Венеції, де ще живуть корінні венеціанці. І це додаткова порція вражень — побачити не «парадне обличчя», а повсякденне життя міста, існуючого на цих островах вже 11 століть!

Вільний час в Венеції.

Увечері запрошуємо на екскурсію «Венеціанська ніч» (оплачується додатково — 20 євро з особи. При групі не менше 20 осіб).

Вечірня Венеція — це особливий шарм сутінків, темряви, освітлених старовинними ліхтарями вуличок. Венеція змінюється в сутінках і має в своєму розпорядженні до загадок, легенд, любовним і містичним історіям. Екскурсія проходить в основному далеко від жвавих туристичних місць.

Легенда про «червоному бутоні» і про «покаявся пірата», про примару «чорного ченця» та про воскреслого закоханої з церкви «DellaFava», про примару Вівальді і про будівництво моста Ріальто, про примару Марино Фальера і про «волоцюгу Б’язіо» … Реальні історії про «бідному пекарів» і про останній дзвонарі дзвіниці Сан Марко, про священика, який порушив таємницю сповіді, і про втечу Казанови з свинцевих камер, про тамплієрів і про масонів і багато, багато іншого …

Повернення на материкову частину Венеції. Поселення в готель. Ночівля.

30 червня 2018 р.
День 4.

Сніданок у готелі.

Вільний день в Венеції (проїзд громадським транспортом оплачується додатково).
Пропонуємо відвідати додаткові екскурсії, без яких враження про Венеції не будуть повними.
• Візит в резиденцію правителів Венеції «Палац Дожів» (дорослі — 30 євро).
• Прогулянка на гондолі (дорослі — 20 євро).

14.00 Від’їзд з Венеції. Переїзд в готель в Будапешті. Пізнє поселення в готель. Ночівля.

1 липня 2018 р.
День 5.

Сніданок у готелі. Виселення.

Відвідування знаменитого регіону ТОКАЙ. Токай — легендарний виноробний регіон Угорщини. Саме тут створювалося «Король вин і вино королів» — токайське АСУ. Саме тут вас здивує поєднання вікових пагорбів, старовинних замків, вишуканих ексклюзивних вин і мальовничої природи. А після екскурсії у вас буде час відвідати винні бутики, сувенірні магазинчики і лавки, щоб ваш подарунок для друзів, родичів або улюблених, який ви привезете з такою гостинної країни, був самим незвичайним, оригінальним і єдиним, а вибирати там, повірте, є з чого!

Відвідування приватного виноробного господарства з дегустацією ВИН і національним гуляшем(додатково — 15 євро).

Вас радо прийме одне з виноробних господарств в районі Токаю. Господарі виноробні з задоволенням поділяться з вами своїми секретами виробництва вина, адже в кожному окремому господарстві вино має свій унікальний, неповторний і несхожий на інші вина смак. Цікаво, що кожна виноробня має і свої фірмові назви вин, пляшки, і … навіть пробки! А тепер — довгоочікуваний ОБІД-ДЕГУСТАЦІЯ в національному угорському стилі! Тільки повечерявши тут, ви по-справжньому зрозумієте і відчуєте місцевий угорський колорит і гостинність угорців.

Від’їзд в Україну. Переїзд до Львова. Прибуття після 23.00.

Оплата відноситься до витрат нотаріуса (або іншої юр. особи) та здійснюється в національній валюті України на розрахунковий рахунок за комерційним курсом ТУРОПЕРАТОРА на день оплати.

УВАГА! ВАЖЛИВО!

Додаткова інформація:
Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
Компанія не несе відповідальності за пробки на дорогах, погодні умови і роботу митних служб.Автобус рухається зі швидкістю, дозволеною правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу.
Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними, середня вартість від 0,50 до 1 євро.
Проживання в готелях категорії 3-4 *.  Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо делатьостановкі, де буде можливість придбати чай / кава або інші напої.
  Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 20 чоловік.
  Супроводжуючий групи НЕ влаштовує організований заїзд групи в супермаркети «Теско» або інші, якщо це не вказано в програмі туру.
  При виїзді з Євросоюзу на кордоні TAX-FREE оформлятися НЕ БУДЕ.

У вартість туру входит:

Додатково оплачується:

*розміщення в готелі категорії 3-4 *;
*сніданки (шведський стіл);
*страхування;
*екскурсії по містах Будапешт, Венеція, Любляна;
*транспортні послуги за програмою;
*супровід представником компанії

*додаткові екскурсії;
*особисті витрати;
*проїзд громадським транспортом;
*користування навушниками на екскурсіях;
*оформлення візи при необхідності;

Телефонуйте: (044) 222 62 10, 222-82-19