27.10 ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ. НОВИЙ ПОРЯДОК ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО. ЗЕМЕЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО.

27.10 ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ. НОВИЙ ПОРЯДОК ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО. ЗЕМЕЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО.

 Програма семінару:

  1. Алгоритм проведення державної реєстрації прав з урахуванням всіх законодавчих змін, що внесені до постанов Кабінету Міністрів України № 1141 і № 1127 щодо порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно зокрема:

 формування заяв та виготовлення сканкопій;

 здійснення пошуків в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, основна мета та ціль таких пошуків;

 внесення відомостей до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про об’єкти, про спільну власність, про права на земельні ділянки, зареєстровані до 2013 року;

 погашення записів в РПВН.

  1. Коментар роз’яснень Міністерства юстиції України «щодо деяких актуальних питань у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (на лист НПУ №13/4).
  2. Алгоритм проведення державної реєстрації прав залежно від способу набуття права та об’єкта нерухомого майна, зокрема:

 державна реєстрація права власності на новостворене майно за забудовником;

 державна реєстрація права власності на об’єкти, побудовані до 5 серпня 1992 року;

 державна реєстрація права власності за інвестором, членом кооперативу чи іншою особою, яка набула майнові права;

 державна реєстрація права власності на об’єкт нерухомого майна після проведення реконструкції;

 державна реєстрація права власності на об’єкт незавершеного будівництва;

 державна реєстрація прав у результаті поділу об’єкта нерухомого майна;

 державна реєстрація прав за заявою спадкоємця;

 державна реєстрація прав на підставі рішень судів.

 

ЛЕЩЕНКО А. О. – заступник директора Департаменту приватного права начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Міністерства юстиції України; співавтор більшості законодавчих і підзаконних актів з питань державної реєстрації;

 

  1. Актуальні питання, що виникають при посвідченні правочинів щодо земельної ділянки (зокрема виправлення технічних помилок у документації, що посвідчує право власності на землю, тощо).
  2. Якщо документ про право на землю втрачено? Як видати спадщину?
  3. Поділ, виділ, та об’єднання земельних ділянок. Особливості нотаріального посвідчення договору про поділ земельної ділянки яка є спільною власністю кількох фізичних осіб. Рекомендації.
  4. Оренда: порядок укладення договору оренди та реєстрація прав. Питання припинення прав оренди земельної ділянки. Механізми переходу прав оренди. Пролонгація та розірвання договору оренди. Перенесення інформації про оренду з ДЗК під час державної реєстрації.
  5. Як діяти коли інформація ДЗК суперечить інформації в документах, які подані для державної реєстрації прав?
  6. Проблемні питання реєстрації речових прав на земельні ділянки спільної власності.

 

МАРТИНЮК О.А.  заступник директора Департаменту приватного права — начальник управління нормативно-правового та методичного забезпечення нотаріату Міністерства юстиції України. Автор чисельних статей в профільних виданнях. Тривалий час працювала в Держгеокадастрі, займала посаду начальника відділу інформаційного забезпечення земельного державного кадастру. Експерт-тренер з питань вирішення земельних спорів Національної школи суддів. Доктор філософії у галузі права, має значний викладацький досвід.

Учасникам семінару видається сертифікат

Вартість семінару:  2397 грн.

27 жовтня, початок о 10.00

Семінар відбудеться за адресою: м. Харків, вул. Дівоча,  6 ,  Креативний хаб «Розвиток»

Попередня  реєстрація  обов’язкова
 за тел:  (044) 222-72-37
              (099) 130-09-20