28.03 ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО. ФУНКЦІЇ ТА АЛГОРИТМИ ДІЙ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРАТОРА

28.03 ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ У СФЕРІ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО. ФУНКЦІЇ ТА АЛГОРИТМИ ДІЙ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРАТОРА

ON-LINE СЕМІНАР З ТРАНСЛЯЦІЄЮ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ:

 Програма семінару:

  1. Практичний коментар Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності» від 03.10.2019 № 159-IX:

— застосування принципу одночасності вчинення нотаріальної дії та державної реєстрації. Алгоритм дій нотаріуса при застосуванні статті 31-2 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;

— встановлення особи заявника. Документи, що використовуються представником для цілей реєстраційних дій;

— встановлення правоздатності та дієздатності осіб. Суть, механізми та основна ціль.

      2. Практичний коментар Закону України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству» № 340-IX 05.12.2019:

— удосконалення відносин оренди землі. Державна реєстрація права оренди земельних ділянок. Алгоритм автоматичного припинення права оренди;

— удосконалення процедури подання заяви на заборону вчинення реєстраційних дій. Зміна процедури скасування державної реєстрації прав, внесення змін до записів.

   3. Порядок здійснення Мін’юстом контролю за діяльністю у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, схвалений на засідання Уряду 04.12.2019:

— загальний огляд Порядку здійснення контролю;

— спеціальна перевірка дій державного реєстратора, моніторинг реєстраційних дій;

— камеральні перевірки, диференціація санкцій за порушення законодавства.

   4. Загальний огляд найбільш частіших запитань у сфері державної реєстрації, зокрема найбільш типові підстави для відмови у проведенні державної реєстрації прав; покроковий алгоритм дій державного реєстратора під час реєстрації права спільної власності; погашення записів в РПВН, алгоритми дій.

  ЛЕЩЕНКО А. О. – заступник директора Департаменту приватного права — начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Міністерства юстиції України; співавтор більшості законодавчих і підзаконних актів з питань державної реєстрації.

 

Учасникам семінару видається сертифікат

Вартість семінару:  2497 грн.

28 березня, початок о 10.00

Попередня  реєстрація  обов’язкова
 за тел:  (044) 222-72-37
              (099) 130-09-20