29.02 АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ НОТАРІАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДОГОВІРНІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ В СІМЕЙНИХ ПРАВОВІДНОСИНАХ. ЗЕМЕЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО, ПИТАННЯ ДЕРЖРЕЄСТРАЦІЇ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК.

29.02 АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ НОТАРІАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ: ДОГОВІРНІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ В СІМЕЙНИХ ПРАВОВІДНОСИНАХ. ЗЕМЕЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО, ПИТАННЯ ДЕРЖРЕЄСТРАЦІЇ  ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК.

 Програма семінару:

 1. Договірні зобов’язання в сімейних правовідносинах.
 2. Шлюбний договір.
 3. Договір про поділ майна подружжя.
 4. Договір між батьками про сплату аліментів на дитину, визначення місця проживання дитини, обов’язок її утримання.
 5. Договір про припинення права на аліменти у зв’язку з передачею права власності на нерухоме майно.
 6. Аналіз судової практики, спірні питання та способи їх вирішення.

 

ПЕТРОВА І. Г. – кандидат юридичних наук, приватний нотаріус, автор статей і публікацій на профільну тематику;

 

 1. Земельне законодавство в нотаріальній практиці. Правові механізми застосування змін в реєстраційному та земельному законодавстві.
 2. 1. Практичний коментар Закону України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству» № 340-IX 05.12.2019:

— удосконалення відносин оренди землі. Державна реєстрація права оренди земельних ділянок. Алгоритм автоматичного припинення права оренди.

 1. Земельна ділянка як предмет правочину. Зміни характеристик земельної ділянки. Паї. Забудовані земельні ділянки.
 2. Перехід прав на земельну ділянку в зв’язку з набуттям прав на об’єкт нерухомості. Як переходить оренда, постійне користування?
 3. Поділ/виділ, визначення частки. Порядок реєстрації прав у результаті визначення частки в праві на нерухоме майно з урахуванням змін з 16.01.2010 (Закон № 340).

 

МАРТИНЮК О.А. — заступник директора Департаменту приватного права — начальник управління нормативно-правового та методичного забезпечення нотаріату Міністерства юстиції України. Автор чисельних статей в профільних виданнях. Доктор філософії у галузі права, має значний викладацький досвід.

Учасникам семінару видається сертифікат

ON-LINE СЕМІНАР НЕ ПЕРЕДБАЧАЄ ПРИСУТНОСТІ УЧАСНИКІВ В ЛЕКЦІЙНОМУ ЗАЛІ, ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ТЕХНІЧНЕ МОДЕРАТОРСТВО, ЩО ГАРАНТУЄ ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ КОЖНОГО

Вартість семінару:  2097 грн.

29 лютого, початок о 10.00

Попередня  реєстрація  обов’язкова
 за тел:  (044) 222-72-37
              (099) 130-09-20