6.06 ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ. ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ ЗЕМЕЛЬНОГО ЗАКОНОДАВСТВО ТА ЇХ ВІДОБРАЖЕННЯ НА ПРАКТИЦІ НОТАРІУСА РЕЄСТРАТОРА.

6.06 ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ. ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ ЗЕМЕЛЬНОГО ЗАКОНОДАВСТВО ТА ЇХ ВІДОБРАЖЕННЯ НА ПРАКТИЦІ НОТАРІУСА/РЕЄСТРАТОРА.

Мета семінару:

Надання детальної інформації щодо алгоритму державної реєстрації, розгляд проблемних питань та особистих кейсів учасників, огляд і аналіз останніх законодавчих та нормативнгих змін.

Програма семінару:

І.  Порядок державної реєстрації прав на нерухоме майно з урахуванням останніх змін в законодавстві.

1Практичний коментар Постанови КМУ №399 від 13.05.2020 року «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України у сфері державної реєстрації» (зокрема, в Порядок державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень).

2. Прийняття та формування заяв у сфері державної реєстрації. Розгляд понятійного апарату «набуття», «зміна» та «припинення» для правильного формування заяв. Відмінність заяв про державну реєстрацію прав у зв’язку зі зміною права і заяв про внесення змін до записів ДРРП.

3. Сканування документів, поданих для державної реєстрації прав. Технічні вимоги до сканованих копій, у тому числі до візуального зображення документів.

4. Встановлення черговості розгляду поданих документів. Суть, основні завдання реєстратора. Здійснення пошуків по базі даних заяв ДРРП.

5. Розгляд документів та встановлення підстав для відмови у проведенні державної реєстрації прав. Суть цієї процедури. Огляд найбільш типових підстав для відмови у проведенні державної реєстрації прав, у тому числі помилок, які допускаються державними реєстраторами. Здійснення пошуків в ДРРП як механізм отримання відомостей, необхідних для встановлення підстав для відмови у проведенні державної реєстрації прав. Використання реєстру боржників для застосування підстави для відмови у проведені державної реєстрації прав.

6. Внесення відомостей до ДРРП про речові права та про об’єкти таких прав. Відомості про земельну ділянку, що вносяться до ДРРП. Відомості про житлові будинки, будівлі, споруди, що вносяться до ДРРП. Внесення відомостей про співвласників до ДРРП. Покроковий алгоритм дій державного реєстратора під час реєстрації права спільної власності. Погашення записів в РПВН, алгоритми дій.

 

ЛЕЩЕНКО А. О. – заступник директора Департаменту приватного права — начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Міністерства юстиції України; співавтор більшості законодавчих і підзаконних актів з питань державної реєстрації.

 

ІІ. Оренда землі. Що зміниться після 16 липня 2020?

1. Пролонгація договорів оренди землі VS переважне право на укладення нового договору оренди.

2. До яких договорів не застосовується умова про поновлення з 16 липня 2020

— нюанси поновлення за згодою сторін;

— чи працює переважне право орендаря на поновлення договору (ч. 1 ст. 33 Закону України «Про оренду землі»)?

— «автоматична» пролонгація оренди за ч. 6 ст. 33 Закону України «Про оренду землі».

3. Законодавчі зміни державної реєстрації права оренди, договору оренди землі.

— перехід права оренди земельної ділянки до спадкоємця;

— правові механізми реалізації положень ст.7 Закону україни «Про оренду землі».

 

МАРТИНЮК О.А. — заступник директора Департаменту приватного права — начальник управління нормативно-правового та методичного забезпечення нотаріату Міністерства юстиції України. Автор чисельних статей в профільних виданнях. Доктор філософії у галузі права, має значний викладацький досвід.

 

Учасникам семінару видається сертифікат

ПІСЛЯ ПРОВЕДЕННЯ СЕМІНАРУ, ВИ БУДЕТЕ МАТИ МОЖЛИВІСТЬ НА ЙОГО ПЕРЕГЛЯД В ЗАКРИТІЙ ГРУПІ ФУЙСБУК ПРОТЯГОМ 10 КАЛЕНДАРНИХ ДНІВ

ON-LINE СЕМІНАР НЕ ПЕРЕДБАЧАЄ ПРИСУТНОСТІ УЧАСНИКІВ В ЛЕКЦІЙНОМУ ЗАЛІ, ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ТЕХНІЧНЕ МОДЕРАТОРСТВО, ЩО ГАРАНТУЄ ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ КОЖНОГО.

НАВЧАННЯ ТРИВАТИМЕ В ПРЯМОМУ ЕФІРІ 6 АСТРОНОМІЧНИХ ГОДИН

Вартість семінару:  2498 грн.

6 червня, початок о 10.00

Попередня  реєстрація  обов’язкова
 за тел: (099) 130-09-20,  099-423-33-54