8.06 ЗЕМЕЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО. ЗМІНИ РИЗИКИ ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ.

8.06 ЗЕМЕЛЬНЕ ЗАКОНОДАВСТВО. ЗМІНИ, РИЗИКИ, ШЛЯХИ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМ.

 Програма семінару:

  1. Зміни щодо виникнення прав власності на землю.

— Перереєстрація колективної власності.

— Ключові зміни щодо прав на землю сільськогосподарського призначення.

— Невитребувані паї та нерозподілені земельні ділянки. Реєстрація речових прав на такі земельні ділянки. Що слід враховувати?

  1. 2.Особливості міни земельними ділянками у масиві земель сільськогосподарського призначення.

— Міна земельних ділянок їх власниками та користувачами.

— Вимоги до договору міни. Про що слід пам’ятати.

— Внесення відомостей про масив земель с/г призначення до ДЗК та державна реєстрація земельних ділянок, що входять до такого масиву.

— Як застосовується переважне право власника (користувача), який володіє істотною частиною масиву земель сільськогосподарського призначення на укладання договору оренди?

— Обмін правами оренди земельними ділянками (виділеними в натурі (на місцевості) власникам земельних часток паїв) – нові вимоги законодавства.

  1. Реєстрація речових прав.

— Особливості використання та розпорядження землями, що залишилися у колективній власності колективного сільськогосподарського підприємства, сільськогосподарського кооперативу, сільськогосподарського акціонерного товариства

— Особливості набуття і реалізації права оренди на земельні ділянки, розташовані у масиві земель сільськогосподарського призначення.

— Міна земельними ділянками шляхом укладання договору суборенди та державна реєстрація права суборенди.

— Перенесення інформації з ДЗК до реєстру прав.

— Як уникнути ризиків подвійної оренди земельних ділянок?

 

МАРТИНЮК О.А. — заступник директора Департаменту приватного права — начальник управління нормативно-правового та методичного забезпечення нотаріату Міністерства юстиції України. Автор чисельних статей в профільних виданнях. Тривалий час працювала в Держгеокадастрі, займала посаду начальника відділу інформаційного забезпечення земельного державного кадастру. Експерт-тренер з питань вирішення земельних спорів Національної школи суддів. Доктор філософії у галузі права, має значний викладацький досвід.

 

  1. Особливості виникнення права державної та комунальної власності на земельні ділянки за результатами розмежування.
  2. Застосування показників загальнонаціональної нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення.
  3. Визначення правової долі земельних ділянок колективної власності.
  4. Проблеми використання відомостей Державного земельного кадастру щодо меж адміністративно-територіальних одиниць під час розпорядження земельними ділянками»

 

МАРТИН А.Г. — експерт в області земельних стосунків, землеустрою, оцінки землі, розробник багатьох нормативних документів в сфері земельних стосунків, завідувач кафедри землевпоряджувального проектування Національного університету біоресурсів і природокористування України, член Науково-експертної ради Державного агентства земельних ресурсів України, доктор економічних наук, доцент.

Учасникам семінару видається сертифікат

Вартість семінару:  2497 грн.

8 червня, початок о 10.00

Семінар відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Мечникова, 16 А (ст.м. «Кловська»)

Попередня  реєстрація  обов’язкова
 за тел:  (044) 222-72-37
              (099) 130-09-20