9.10

8.10 ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ РЕЧОВИХ ПРАВ. ПРАВОВИЙ АНАЛІЗ І ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ.

ONLINE+OFLINE СЕМІНАР

м. ОДЕСА Готель «GAGARINN»

 Програма семінару:

I. Коментарі нормативних змін, передбачені Законом про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення механізму протидії рейдерству № 2255 (прийнятий Верховною Радою 12.05.2022).

  1. Постанова Кабінету Міністрів України від 06 березня 2022 року № 209 «Деякі питання державної реєстрації та функціонування єдиних та державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції, в умовах воєнного стану» з останніми, актуальними змінами;
  2. Постанова Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2021 року № 509 «Про запровадження експериментального проекту щодо отримання державним реєстратором прав на нерухоме майно за допомогою Державного реєстру речових прав на нерухоме майно відомостей про державну реєстрацію права власності на нерухоме майно, що перебувають у розпорядженні комунальних підприємств бюро технічної інвентаризації на паперових носіях, та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»:

— особливості державної реєстрації прав на підставі документів, поданих в електронній формі;

— державна реєстрація права власності на нерухоме майно з використанням відомостей Єдиної системи у сфері будівництва.

  1. II. Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» від 28 квітня 2021 року № 1423-IX, постанова Кабінету Міністрів України від 23 червня 2021 року № 663 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»:

— державна реєстрація переважного права на купівлю земельної ділянки сільськогосподарського призначення;

— державна реєстрація наміру продажу земельної ділянки сільськогосподарського призначення;

— державна реєстрація права комунальної власності на земельні ділянки, зо знаходяться за межами населених пунктів.

 

III.Закон України «Про внесення змін до Земельного кодексу України та деяких інших законодавчих актів щодо протидії рейдерству»:

— удосконалення відносин оренди землі. Державна реєстрація права оренди земельних ділянок. Алгоритм автоматичного припинення права оренди;

— удосконалення процедури подання заяви на заборону вчинення реєстраційних дій. Зміна процедури скасування державної реєстрації прав, внесення змін до записів.

 

IV.Загальний огляд найбільш частіших запитань у сфері державної реєстрації, зокрема найбільш типові підстави для відмови у проведенні державної реєстрації прав; покроковий алгоритм дій державного реєстратора під час реєстрації права спільної власності; погашення записів в РПВН, алгоритми дій.

  1. Практичний коментар останніх законодавчих змін ст.120 Земельного кодексу України (вступили в силу) та їх відображення на діяльності нотаріуса/реєстратора в частині реєстрації.

ЛЕЩЕНКО А. О. – заступник директора Департаменту приватного права — начальник управління нормативно-правового забезпечення державної реєстрації Міністерства юстиції України; співавтор більшості законодавчих і підзаконних актів з питань державної реєстрації.

УВАГА! При оплаті до 20 вересня вартість семінару зменшується на 500 грн.

Учасникам семінару видається сертифікат

Вартість ОФЛАЙН семінару 3497  грн. без ПДВ (єдиний 5% податок)

Вартість ОНЛАЙН семінару 2497  грн без ПДВ (єдиний 5% податок)

8 жовтня, початок о 10.00

Семінар відбудеться за адресою:

м. Одеса, Гагарінське Плато, 5Б, Готель «GAGARINN», конференц-зал

Попередня  реєстрація  обов’язкова
 за тел: 
(050)-6552877, (099)-423-33-54