25.11 ПОВНИЙ АВТОРСЬКИЙ КУРС ВАЛЕНТИНИ ТАМАЄВОЇ «ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ НЕРУХОМОГО МАЙНА - ЦЕ ЛЕГКО!» ЗМІНИ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ. НОРМАТИВНІ НОВАЦІЇ.

м. ЛЬВІВ  готель Reikartz Дворжец

 

 

1. Оновлення та зміни програмного забезпечення державного реєстру та прав. Взаємодія з реєстром ДЗК. Практичний коментар Постанови Кабінету міністрів України №509 "Про затвердження Порядку доступу державних реєстраторів прав на нерухоме майно та користування відомостями Державного земельного кадастру.

2. Порядок реєстрації речових прав на нерухоме майно.

3. Інвестування/фінансування об'єктів нерухомого майна. Особливості державної реєстрації речових прав на нерухоме майно набуте вперше. Забудовники.

-"системна папка" забудовника, що передбачена пунктом 62 порядку. Її практичне застосування;

- особливості здійснення пошуків у Державному реєстрі прав при проведенні первинної державної реєстрації речових прав на нерухоме майно. Повний алгоритм дій при роботі з забудовниками;

- шляхи, якими здійснюється інвестування/фінансування будівництва об'єктів нерухомого майна на "первинному" ринку нерухомості. Різновид таких договорів, їх нормативне регулювання та особливості укладення.

  4Державна реєстрація речових прав на земельні ділянки державної, комунальної, приватної форм власності. Особливості такої реєстрації. Випадки реєстрації речових прав у спецрозділі.

  5Обтяження речових прав на нерухоме майно, як підстава для відмови у проведенні державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень. Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно при наявності обтяжень, виключні випадки такої реєстрації. Ризики.

6Технічні питання роботи в державному реєстрі речових прав та UB.

7. Подача електронних заяв. Заявники по таким заявам.

8.   Внесення змін до записів, скасування записів реєстру.

9Формування реєстраційної справи/документів.

10. Повідомлення власника майна про вчинення реєстраційних дій.

  11. Особливості державної реєстрації прав на індивідуальні (садибні) житлові, дачні, садові будинки за різними механізмами.

12. Державна реєстрація права власності за заявою спадкоємця. П.66 порядку.

13. Надання інформації з державного реєстру прав.

 

Експерт:

           Валентина Тамаєваексперт з питань реєстрації речових прав. Тривалий час працювала в галузі нотаріата. З 2012 р. в Державній реєстраційній службі Украіни. В 2016 році приймає участь у створенні київського документ-сервісу "Готово", навчає персонал цього підприємства, проводить ряд навчальних семінарів для нотаріусів і реєстраторів України, водночас випускає свій перший методичний посібник з державної реєстрації. З 2017 року займає посаду заступника ген. директора з питань реєстрації Київського будинку юстиції.

Учасникам семінару видається сертифікат

 

Вартість семінару:  1997 грн.

 

Учасникам семінару при оплаті до 15 листопада надається знижка.     До сплати 1797 грн.

 

  25 листопада, початок о 10.00

м. Київ, вул. Мечникова, 16 А (ст.м. «Кловська»)

Учасникам семінару надається добірка  матеріалів, канцелярське приладдя, кава-пауза та обід.
При наявності додаткових запитань за темою семінару прохання завчасно надіслати їх факсом або e-mail.

      Реєстрація:

Попередня  реєстрація  обов'язкова

 за тел:  (044) 222-72-37

                (099) 130-09-20

  або тут реєстрація edit